Bathmate Hercules white vodní pumpa, bílá

Kód: 364/CER
Neohodnoceno
Značka: Bathmate
1 600 Kč
Vyprodáno
Varianta

Bathmate Hercules je vodní pumpa s úžasným výkonem, která je v současné době absolutní špičkou na našem i celosvětovém trhu. Můžeme bez nadsázky mluvit o revoluci v pomůckách pro zvětšení penisu! Bathmate Vám nejen pomůže k okamžitému zvýšení erekce, ale i dlouhodobému.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už podle názvu je jasné, že vodní pumpa, pojmenovaná podle bájného starořeckého siláka a poloboha Herkula nebude žádné tuctové šidítko. Jedná se o skutečně revoluční pomůcku, která umožní rychlé a hlavně trvalé zvětšení penisu do délky, šířky i celkového objemu. Postup působení je založen na vodní bázi a používání je velmi snadné, proto se tento typ podtlakových pump stal bestsellerem mezi muži všech věkových kategorií.

 

Co lze očekávat?

Výsledky se mohou individuálně odlišovat, v průměru ale mezi dosahované výsledky patří zejména

nárůst penisu až o 30 % do šířky při zvětšení objemu cca o 40 %

prodloužení o 5 až 7 cm na délku

zvýšení rychlosti erekce, sexuální výdrže a nárůst intenzity orgasmu

Dosažené výsledky jsou trvalé a penis si své "vylepšené" parametry uchová i po skončení aplikace vodní podtlakové pumpy. Postupně se zvyšuje i podpora erekce a možnost častějšího vícenásobného opakování pohlavního styku.

 

Princip fungování BATHMATE Hercules

Je možné používat vakuovou pumpu i bez vody, vhodnější a mnohem účinnější je ale aplikace s vodou. Jejím působením dojde ke zvětšení erektivních komor, které přímo ovlivňují velikost i pevnost ztopořeného penisu, častější používání pomůcky samozřejmě přináší výsledky mnohem dříve. Nic ale není třeba přehánět, postačí používání přibližně čtvrt hodiny denně ve vaně nebo ve sprchovém koutu. Pro dosažení nejlepších výsledků je vhodné používat pumpu BATHMATE 2 až 4 měsíce při intenzitě použití nejméně třikrát za týden.

Po naplnění pumpy vodou ji nasadíme na penis a přitlačením vytvoříme podtlak. Ten lze podle potřeby regulovat stiskem nebo naopak snížit ventilem v horní části pumpy.

 

Stručné shrnutí

? Moderní a spolehlivě účinný výrobek

? K použití do sprchového koutu najdete v naší nabídce speciální závěsný popruh

? Po několika týdnech jsou již výsledky skutečně výrazné

? Splní sen mnoha mužů i jejich partnerek

? nehrozí žádné zdravotní komplikace

 

Základní rozměry:

Celková délka pumpy činí 29 cm, délka funkční části 23,5 cm

Vnitřní průměr je 5,5 cm, vnější 8,5 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové pumpy – vyřazeno
Záruka: 2 roky