Bathmate Hydromax X30 modrá vodní pumpa

Kód: 361/CER
Neohodnoceno
Značka: Bathmate
2 089 Kč
Vyprodáno
Varianta

Bathmate Hydromax X30 je vodní pumpa s vylepšeným výkonem, která je v současné době absolutní špičkou na našem i celosvětovém trhu. Můžeme bez nadsázky mluvit o revoluci v pomůckách pro zvětšení penisu!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vývoj a inovace jdou nekompromisně vpřed, děje se to i ve světě pomůcek na zvětšení a prodloužení penisu. Osvědčený typ Hercules se proto dočkal ještě dalších vylepšení a světlo světa spatřila inovovaná vodní vakuová pumpa HYDROMAX X30. Pracuje na osvědčené vodní bázi, používání je zcela jednoduché a výsledky - jednoduše řečeno prostě fascinující! Díky použití nových materiálů i vylepšené technologie dosahuje tento typ s označením X30 až o 35 % vyššího sacího účinku, což s sebou samozřejmě přináší rychlejší efekt a velmi uspokojivé výsledky.

 

Bezrizikové používání

Vodní pumpy Bathmate nemají žádné nežádoucí vedlejší účinky na lidský organismus a jeho funkce, podporují erekci as zvětšení penisu přirozenou cestou. Použité materiály zaručují dlouhodobou použitelnost, snadné čištění a bezpečný provoz. Před použitím je zapotřebí pečlivě prostudovat přiložený návod k používání a dodržovat doporučenou dobu aplikace. Osoby, trpící fyzickými obtížemi nebo zotavující se po operaci penisu by měly použití vodní vakuové pumpy konzultovat se svým lékařem.

 

Čím se může pochlubit model Hydromax X30

+ Dolní otvor je opatřen měkkým pryžovým těsněním pro komfortní a pohodlné používání, pro čištění lze těsnění snadno vyjmout

+ Na pumpě je natištěné měřítko v centimetrech a palcích, tělo pumpy lze otáčet až o 360°

+ Snadné uchopení díky inovované textuře těla pumpy

+ Vylepšené řešení ventilu umožňuje snadnější nastavení, přepíná se do strany

Doplňkové parametry

Kategorie: VAKUOVÉ PUMPY
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: