Bathmate Hydromax X30 Xtreme bílá vodní pumpa

Kód: 930
Neohodnoceno
Značka: Bathmate
6 544 Kč –35 %
bathmate hydromax x30 xtreme vodni pumpa vakuova pumpa milujmese.cz sexshop
6 544 Kč –35 % 4 196 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Limitovaná edice vodních vakuových pump nese označení Bathmate HYDROMAX X30 EXTREME. Jedná se v současnosti o nejvýkonnější, nejnovější a zároveň i nejúčinnější dostupný model na trhu. Prodloužení penisu je při používání této pumpy poměrně rychle znát a výsledný efekt je setrvalý. U tohoto modelu se konstruktérům podařilo rapidně zvýšit hydraulický výkon, takže prodloužení penisu spolu se zvětšením objemu probíhá ještě rychleji než u předchozích modelů. Lze totiž vytvořit větší podtlak a to při vhodné aplikaci přináší zvýšený účinek. Tato vodní pumpa je stoprocentně vodotěsná a lze ji tedy pohodlně používat například při sprchování nebo koupání. Úžasná je i výdrž pumpy, při testech vzorky běžně snesly bez patrného opotřebení až opakované použití po 100 000 cyklech, což v přepočtu na normální provoz odpovídá přibližně 3 rokům aplikování.

 

Použití nás časově nijak neomezuje

Správně aplikovaná vodní vakuová pumpa by se měla používat nejméně třikrát týdně po dobu 15 až 20 minut, ideální je ale každodenní používání. Kromě zvětšení a prodloužení penisu přináší vodní pumpa Hydromax X30 xtreme i zvýšení a podporu erekce, což jistě každý správný muž ocení. Zvětšující efekt se projeví během několika dnů, ovšem trvalý účinek se ukáže skutečně výrazně po pravidelném používání po dobu 2 - 4 měsíců. Penis může postupně získat na délku až 7 centimetrů (!!!) a zvětšit svůj objem o 30 %.

 

Čím vás ještě Hydromax x30 extreme překvapí?

+ Je zde použit speciálně tvarovaný měkčený vstup, který přesně obemkne penis

+ Díky modernímu patentovanému designu vyvine o 35 % víc sací síly než původní model Hercules

+ Maximální pohodlí a komfort zaručuje i oboustranně otočná manžeta

+ Pro použití ve sprše byl vyvinut speciální typ ventilu

+ Nové měřítko v palcích i v centimetrech je opatřeno optimální zobrazovací plochou

+ Pumpu lze snadno obsluhovat jednou rukou

+ Textura v horní i dolní části zaručí snadné uchopení a manipulaci s pumpou

 

V balení najdete i praktické pouzdro na zip, hadičku k pumpičce, ruční pumpičku ve tvaru balonku, komfortní vložku, bezpečnostní zámek na pouzdro, popruh pro použití ve sprše a čisticí houbičku.

 

Celková délka: 29 centimetrů, délka k použití: 22 centimetrů, vnitřní průměr: 5 centimetrů, použitý materiál: PVC a pryž, barva: bílá

Doplňkové parametry

Kategorie: Vakuové pumpy – vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…