5 rad jak bojovat s předčasnou ejakulací.

 american-pie

Kdy je příliš brzy na ejakulaci?

 

Lékaři vám stoprocentně nepodají jeden názor. Jedna část lékařů vám řekne, že problém nastává pokud nevydržíte déle než tři minuty, další skupina vám řekne, že předčasná ejakulace nastává vždy, když skončíte dříve než by jste sami chtěli a sex si neužijete vy ani partnerka.

 

5 rad jak ejakulaci oddálit?

 

  1. Možností, jak ejakulaci oddálit je mnoho. Můžete trénovat masturbaci a nedovolte si dojít k vrcholu dříve, než přijde ta pravá chvíle. Trénovat je potřeba minimálně 15 minut. 
  2. Další možností je při sexu těsně před vyvrcholením stisknout penis těsně pod hlavou. Jemně jej masírujte palcem a ukazováčkem a tlačte na močovou trubici. Na okamžik snížíte sexuální napětí.
  3. Naučte se ovládat své tělo správným dýcháním i pomocí kegelových cviků. Jde prakticky o zatínání svalů. Muži jež při souloži zatínají v pánevní oblasti svaly dosáhnou nekontrolovatelného orgasmu.
  4. Na oddálení ejakulace se dá sehnat mnoho produktů. K dispozici jsou nejrůznější chladivé lubrikační gely, které váš penis znecitliví a vy můžete svou ženu uspokojit tak, jak si přeje. Kombinujte jej s erekčním kroužkem.
  5. Pro větší znecitlivění je lepší používat znecitlivující spreje. Silný produkt ve své kategorii je například spray Stud 100. Efekt se dostaví do 30 minut od nanesení spreje. Mezi luxusní produkty patří například sprej Kronos. Používá se i v porno průmyslu.

 

Výhodou těchto produktů je:

+ zdravotní nezávadnost

+ účinek do 10-30 minut

+ nedráždí pokožku

+ působí pouze na muže

+ silné znecitlivění

 

Nevýhodou je:

- aplikace minimálně 10 minut před stykem

- tyto výrobky nejsou konečným řešením, jen jakási berlička pro případ nouze

 

Máte problémy s předčasnou ejakulací a nechce se Vám cvičit? Zkuste prověřené výrobky na z kategorie oddálení ejakulace