5 tipů, jak si vylepšit sexuální zážitek s umělou vagínou !

1. Přidejte vibrace. Proč by měli vibrace patřit jen ženám! Vibrační masturbátory jsou jedny z nejlepších. I klasické umělé vagíny a pánské ruční masturbátory můžete obohatit o klasickou vibrační patronu nebo vibrační patronu s dálkovým ovládáním, která posune zážitek na next level. Většinou se dá strčit buď do análního otvoru, nebo u menších ručních honítek z druhé strany (pokud není uzavřená, což vždy uvádíme). Možná byste nevěřili, ale vibrace opravdu umocní zážitek o plus 30% a to je to co chceme.

vibracni patrona 2

2. Přimáčkněte masturbátor zezhora rukou. Opět se veškeré vnitřní zvrásnění tunelu promítne na vaši chloubu. Různé vnitřní zvrásnění mají například produkty fleshlight, z nich si vybere každý :-)

fleshlight

3. Oblečte si umělou vagínu v reálné velikosti. Víte, že si třeba můžete umělou vagínu obléct do kalhotek, nebo do krajkové košilky. Pak stačí jen svůdně poodhrnout a vrazit ho do ní.

prdelka v prádle

4. Dejte si umělou vagínu na postel, přikrejte jí peřinou, tak aby koukala jen mušlička a anál a budete mít pocit, jakoby se pod peřinou skrývala opravdová pevná a dychtivá žena. 

5. Dopřejte si trojku s partnerkou. Dnes již nic není tabu, proč teda partnerce nevysvětlit, že si můžete zpestřit sexuální hrátky, nebo že vás muže honítkem nejdřívě pěkně nažhavit nebo třeba dodělat. A pokud nemá ráda orál, můžeme pro rozhřátí doporučit třeba toto dokonalé honítko.

 

oral se zuby