5 vtipných tipů jak využít erotické pomůcky. Díl 1. GIFY

 

Erotické pomůcky jsou už běžně známé a možná právě proto se objevují různé více i méně vtipné nebo praktické varianty jejich využití k jinému účelu, než k němuž byly původně vyrobeny. Některé nápady jsou vyloženě praktické, jiné spíš žertovné nebo bizarní, každopádně jsou to ale věci, které stojí za shlédnutí...

 

1. NETRADIČNÍ DRŽÁK NA UTĚRKU se může hodit do každé kuchyně, kde nebude vyvolávat pohoršení. Pokud ale máte doma dospívající děti, tchýni bez špetky smyslu pro humor nebo vás často navštěvuje obstarožní, prudérní a upjatá tetička, na kterou se ale musíte roztomile culit a ve všem jí přikyvovat, protože přece jen - co kdyby si to rozmyslela a na poslední chvíli svou vilu odkázala charitě nebo nějaké sektě? Potom tenhle doplněk raději vynechejte. Tato ukázka nápaditosti a šikovnosti zlatých ručiček se tedy hodí spíš do mládeneckých bytů, do domácností samostatně hospodařících teenagerů a milovníků poněkud volnějšího frivolního humoru, o nichž už je stejně všude známo, co jsou za kvítka. Případně můžete takovým vtipným dárkem uvést do rozpaků někoho z kolegů nebo přátel. 

 umela-vagina-drzak-na-uterku-super-penis-cz-sexshop-pro-muze

 2. I nenápadný držák TOALETNÍHO PAPÍRU, bez kterého se žádná "místnost úlevy" neobejde, může v sobě skrývat pořádný kousek erotického jiskření. Při vstupu si většinou každý všímá úplně jiných věcí než zařízení této místnůstky, ale po zasednutí a první úlevě to člověku nedá, začne koukat kolem sebe a - bác ho! Co to tady kouká ze zdi? Typ a vzor toaletního papíru je volitelný, dildo použijte raději větší, aby se rolička nesmekala.

 Dildo-s-prisavkou-jako-drzak-toaletniho-papiru-super-penis.cz-sexshop-pro-muze

 3. Dopisy a kdovíjaké další papíry se začnou hromadit na stole, potřebujete je mít po ruce a přitom zabránit narůstajícímu nepořádku. Řešení je doslova "při ruce", jen použít fantazii. Například jako zajímavý DRŽÁK NA DOPISY může posloužit běžná masturbační ruka, jedna z oblíbených erotických pomůcek pro pány i dámy. Pro lepší stabilitu na stole lze použít třeba obyčejnou oboustrannou lepicí pásku, dopisy zasunete mezi prsty a je hotovo, hned to vypadá lépe!

 dildo-velka-ruka-jako-drzak-na-dopisy-super-penis.cz-sexshop-pro-muze-blog

 4. Pouhým nasazením silikonového návleku na penis dodáte řadicí páce nebo páce ruční brzdy neobvyklý vzhled. OZDOBNÁ RUKOJEŤ dokonale padne do ruky a když vezmete do auta nějakou stopařku, můžete se pobavit jejími rozpaky, až se začne rozhlížet po interiéru vozu.

 navlek-na-penis-na-radici-pace-super-penis.cz-sexshop-pro-muze-blog

 5. Již nepoužívaná umělá vagína "Perfect lovers" se dvěma otvory může posloužit jako velice dekorativní (a současně i dost provokativní, to ano) držák na psací náčiní. Vždyť se přece říká, že pero pravého muže je vždy připraveno... a jistě to neplatí jen pro spisovatele nebo úředníky. A pokud pocítíte potřebu, stačí tužky a fixky vytáhnout, použít trochu lubrikantu a "náhradní partnerka" je hned připravena!

 umela-vagina-perfect-lovers-3.0-zepredu-jako-drzak-na-tuzky-super-penis.cz-sexshop-pro-muze-blog