5 způsobů jak si doma vyrobit sám umělou vagínu

 

Vyrobte si snadno umělou vagínu z věcí, které máte běžně doma. 5 návodů Vám jednoduše ukáže postup na vytvoření umělé vagíny.

1534691187 

 

Do It Yourself (neboli "Udělej si sám") je velmi oblíbená činnost, ačkoli u umělé vagíny navíc toto označení vyznívá trochu dvousmyslně. Když zrovna z jakéhokoliv důvodu není po ruce skutečná ani realistická umělá vagína, přichází čas invence, improvizace a tvořivosti. Vyrobit si rychle, levně a z dostupných materiálů funkční umělou vagínu, to není úplně snadné. S trochou fantazie a nápaditosti to ale rozhodně není ani nic nemožného. Podívejme se tedy na 5 způsobů "lidové tvořivosti".

Pokud by se Vám ale umělá vagína tvořit nechtěla nebo byste prostě chtěl něco ověřeného, doporučujeme se mrknout na umělé vagíny, které jsou za nižší cenu, můžete alespoň vyzkoušet velmi podobný materiál na menších produktech.

Výborné jsou i oboustranné umělé vagíny:

oboustranné honítko

 

1. Latexová rukavice je dostupná, levná a osvědčená

Domácí výroba umělých vagín vychází z dostupných materiálů, takže nějaká ta latexová rukavice se najde skoro vždy. Potom stačí do rukavice vložit tubu (například s lubrikantem, případně poslouží i násada od smetáku nebo jiná tyčka), která vymezí otvor, jenž bude sloužit k zasunutí penisu. Potom ji ovineme ručníkem nebo utěrkou tak, aby horní část rukavice vyčnívala, tu přehrneme a zajistíme gumičkou. Následně stačí vytáhnout tubu, provést prstem lubrikaci otvoru i jeho vnitřních stěn a můžete "zasunout". Pokud nechcete umělou vagínu z ručníku držet v ruce, lze ji umístit například mezi postel a matraci, "náhradní partnerka" je v mžiku připravena.

 super-penis.cz-blog-goubicka-4 způsoby jak si doma vyrobit sám umělou vagínu

 

2. Další variantou s latexovou rukavicí je použití skleničky nebo kelímku, do níž vložíte dvě houbičky (například ty na nádobí), mezi ně osvědčenou latexovou rukavici a tu přehrnete přes okraj nádobky. Pohyb je třeba dodat manuálně, ovšem výrobní náklady jsou minimální.

 super-penis.cz-blog-4 způsoby jak si doma vyrobit sám umělou vagínu

  

3. Kondom nadměrné velikosti

Vyrobit se snadno dá i umělá vagína z kondomu, věříte tomu? Je třeba použít opravdu velký kondom, aby po lubrikaci umožňoval pohyb penisu uvnitř a potom už stačí jen role toaletního papíru. Ovšem musí to být ta, která není navinuta na tuhém kartonovém středu, jenž by mohl působit nepříjemným tlakem. Také lze po nasazení volného kondomu na již lubrikovaný penis provést následně obalení bublinkovou fólií, používanou k bezpečnému balení rozbitných předmětů (nervózní lidé se i "praskáním" bublinek občas zklidňují, určitě ji znáte) a následné lehké stažení fólie gumičkou nebo lepicí páskou.

 super-penis.cz-blog-goubicka-4 způsoby jak si doma vyrobit sám umelou-vaginu-toaletni-papir

 4. Jídlo a potraviny také poslouží

Mnohé potraviny (hlavně ovoce a zelenina) se používají především jako náhražka dilda, ale mohou posloužit ve vhodné úpravě i jako nouzová umělá vagína. Stačí vyříznout otvor a vydlabat trochu dužiny z okurky, cukety nebo melounu, stejně tak poslouží i veka nebo bochník chleba. Pro toho, kdo miluje průnik do měkkého, poddajného prostředí, může být náhražkou vagíny i želé, pudink nebo třeba mísa ještě teplých špaget.

 super-penis.cz-blog-potraviny-chleba-bageta-jako-umela-vagina-4 způsoby jak si doma vyrobit sám umělou vagínu

5. A na závěr plyšáci

Také plyšová zvířátka, například medvídci, ovečky nebo panáčci a panenky nabízejí možnost erotického ukojení. Někdo si v nich na vhodném místě vytvoří otvor, jiný si jen přidrží tlapky plyšového mazlíka nebo jeho uši tak, aby vytvořily dráždivou umělou imitaci vagíny. Použití kondomu lze u plyšových "partnerek a partnerů" jen doporučit. Také nafukovací zvířátka k vybití erotické touhy velmi dobře poslouží, tady je zase třeba myslet na použití vhodného lubrikantu.

 

Ovšem co si budeme povídat, "opravdické" umělé vagíně se tyhle náhražky skutečně ani náhodou nevyrovnají.

SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_white