7 tipů pro lepší masturbaci aneb jak lépe honit

Jak lépe masturbovat? Dá se i v onanování zlepšit? Samozřejmě i v masturbování můžete být mistr, i když si myslíte, že už dávno jste, podívejte se na 7 tipů, které vaše onanování zdokonalí.

 masturbace-onanie-udelejsisam-superpenis cz-sexshop

  

Jako puberťákům nám stačilo pár ohmataných "hanbatých " obrázků, které jsme po "akci" zase důkladně ukrývali, nějaký ten papírový kapesník a trochu soukromí. Dnes je asi nejjednodušší pro masturbaci zasednout k monitoru a pustit si to, na co zrovna máme chuť, případně vsunout DVD s pornem do přehrávače a rozvalit se na sedačce. Ale takové techniky přece jen časem zevšední, podívejme se tedy i na některé další.

 masturbace-onanie-honeni3-super-penis.cz-sexshop

 

1. Každý kluk či muž masturbuje trochu jinak, někomu víc vyhovují jemné, něžné doteky a pohrávání si s citlivým penisem na hranici ejakulace, jiní jdou "na věc" spíš razantně a jedna masturbace jim nestačí. Důležité je hledat nové inspirace a techniky, ať už je to čistě "ruční práce" nebo použití tak populárních erotických pomůcek.

 masturbace-onanie-honeni-super-penis.cz-sexshop

2. Při masturbaci rukou je vhodné ruce střídat, ten pocit bude přece jen trochu jiný. Vždyť ne nadarmo zkušení "honiči" říkají, že "levačkou je to jak od cizího".

 masturbace-onanie-honeni2-super-penis.cz-sexshop

3. Další variantou je použití opakovaných stisků místo tradičního pohybu "sem a tam", na vyvrcholení si občas chvilku počkáte, ale zato konečný výron bývá velice silný, v poloze na zádech cítíme lepkavé teplo často až na prsou.

 masturbace-honeni-onanie-super-penis.cz-sexshop-eroticke-pomucky-pro-muze

4. Při použití umělé vagíny stačí pozvolna pohybovat pomůckou nebo můžeme sami přirážet, je to jako když se v aktivitě střídáte s partnerkou. Umělou vagínu můžeme "obšťastnit" s kondomem nebo bez něj, čištěný bývá snadné. rozhodně ale nelze opomíjet lubrikační gel, který umožní ten správný klouzavý pohyb, v reálu mnohdy se o "mazání" stará partnerka.

 3-oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

5. U moderních umělých vagín, které jsou opatřeny vibračním mechanismem, můžeme prakticky vždy zvolit tu rychlost a typ vibrací, které nám nejvíc vyhovují, kdykoli v průběhu masturbace je potom možné nastavení změnit.

 masturbace, onanie superpenis.cz

6. Pro ty zkušenější je vhodné i využití druhé ruky k hrátkám s varlaty nebo k provedení mírného tlaku v oblasti takzvané "hráze", pod níž se nachází prostata. Také použití análních kolíků velmi výrazně pomůže ke znásobenému vzrušení. Pokud není po ruce anální kolík, poslouží malíček.

 masturbace-onanie3-superpenis.cz-sexshop

7. Důležitá je i volba místa, někdo si zvykl masturbovat vleže na zádech, jiný dosáhne vrcholu vleže na břiše otíráním o hrubou podložku, hodně se najde i milovníků onanie ve vaně, sprše nebo ve vířivce.

 

Masturbace má nedocenitelný význam i pro běžný sexuální život, ať už používáme jakýchkoli pomůcek a technik. Díky této činnosti se totiž naučíme lépe svůj úd ovládat a dosáhnout i oddálení ejakulace.

 superpenis_banner_845_15