Erotický zážitek na třetí. Mix virtuální reality, masturbátoru a silikonových panen

Screenshot_5

V Praze najdete první Centrum virtuální erotiky ve Střední Evropě. Je diskrétně skryto v podniku Naughty Harbor. Ano, to je ten, který poprvé nabídl silikonové panny a panáka českým, erotiky chtivým zákazníkům místo živých sexuálních pracovnic.

Pokud patříte mezi milovníky úzkých silikonových dírek, které vám splní všechny erotické touhy (anální, orální i vaginální) kdykoliv a kdekoliv, můžete se zde těšit na další příjemné služby, které povznesou erotické experimentování na novou úroveň.

05

Vezměme to ale popořádku. Proč vůbec vyrazit do podniku se Sex dolls a virtuální erotikou? Třeba proto, že:

  • chceš zažít novou sexuální zkušenost (vyzkoušet se má všechno, ne?)
  • potřebuješ sexuálně potrénovat (jsi panic, dlouho jsi neměl sex nebo potřebuješ zvýšit výdrž a oslnit partnerku)
  • jsi kluk a chceš to zkusit s klukem nebo jsi holka a chceš ojet holku
  • toužíš zažít švédskou trojku (ideální možnost pro páry, jak si splnit sny o sexu ve třech bez nevěry a zpestřit sexuální život)
  • jsi tělem i duší experimentátor (virtuální erotika prostě patří do kategorie „must see“)
  • máš hendikep a hledáš možnosti jak naplnit svoje přirozené sexuální potřeby

 

Bezpečně a diskrétně na 100%

naughty harbor patrik duda

Pandemie koronaviru je pomalu za námi, nicméně strach z nákazy stále zůstává. Ačkoliv soucítíme s kritickou situací sexuálních pracovníků, na které omezení dopadla velmi zásadně, přišli ze dne na den o veškeré příjmy, tak zdraví je prostě na prvním místě.

Ale naše sexuální potřeby nějaká karanténa nezajímá. Chtějí být uspokojeny. Naštěstí je na trhu spoustu sofistikovaných erotických pomůcek, které nám uspokojení poskytnou. Dokonalé holky ze silikonu patří mezi ně.

Pokud už jste vlastníkem silikonového torza, masturbátoru nebo silikonové panny, tak víte, že bez poctivé hygieny se vaše erotická hračka neobejde. Vědí to i v Naughty Harbor, kde je hygiena na prvním místě. Hned na tom druhém je diskrétnost. Ta může být díky novice, kterou je bezkontaktní rezervace naprostá.

 

Nevšední erotický zážitek ve virtuální realitě

09

Sex ve virtuální realitě je moderní trend, který láká stále více lidí. Technologie jsou dokonalejší a sofistikovanější. Novinkou je propojení VR videí a her s dalšími moderními erotickými pomůckami. Například s robotickým masturbátorem nebo realistickou pannou.

VR erotické hry jsou vzrušující, zábavné, 100% bezpečné, umožní vám zažít to, co ve fyzické realitě nemůžete a zprostředkovávají nové dimenze sexuálního uspokojení.

Ve virtuální realitě můžete sledovat 3D videa. Vypadá to tak, že s headsetem pozorujete například jak se před vámi svléká sexy holka, jak vás uspokojuje, vzdychá, atd. Jste divákem. Do postele k sobě můžete přizvat Sex doll, která dodá zážitku další roviny reálnosti.

Dnes se navíc díky tzv. gamifikaci VR erotických videí můžete stát i režisérem a hercem. Díky hernímu prvku můžete ovlivňovat obsah a děj svého erotického zážitku ve virtuální realitě. Doporučuji vyzkoušet hru Fallen Doll.

 

Relaxace na vlnách erotiky

live-vr-cam-sites-e1471427813374

Týmu Naughty Harbor se povedlo v rámci nejnovější erotické služby skloubit 3 faktory, které v součtu přináší návštěvníkům podniku dokonalý eroticko-relaxační zážitek. Součástí nevšedního zážitku je:

  • vyhřívané masážní křeslo, které speciálně navrženým vibracemi uvolňuje celé tělo a přináší intenzivní pocit relaxace, uvolnění a odpočinku
  • lehký headset pro virtuální realitu s vysokým rozlišením, v kterém si muži mohou volit porno videa dle svých preferencí
  • high-tech automatický masturbátor Fleshlight LAUNCH

 

Zavřete oči a představte si. Vychutnáváte si maximální pohodlí a cítíte, jak se s každým přiražením uvolňujete. Kocháte se nahou holkou, která vás svádí. Interaktivní masturbátor se stará o dokonale reálný prožitek na fyzické rovině. Vychutnáváte si stoupající vzrušení. Přichází silný a dlouhý orgasmus. Jste uspokojení a zrelaxovaní. Vaše tělo zaplavily endorfiny, svět je zase krásný a barevný.