Historie umělé vagíny

Víte k čemu sloužili první umělé vagíny? Kdo si umělou vagínu jako první patentoval a kam až sahají pokusy o výrobu těchto honítek?

 

Kdy se zrodil nápad na zhotovení umělé vagíny, která by nahradila obyčejnou "ruční" masturbaci, to je zřejmě zahaleno rouškou tajemství, rozhodně to ale bylo už hodně dávno. Prostě to člověk má v sobě, kdo z nás se v době dospívání nezamyslel nad otázkou "kam ho zastrčit a udělat si dobře"? Takže možná už v prvobytně pospolné společnosti se nějaká ta náhražka v podobě svinuté kůže nebo poddajných přírodních materiálů vykytovala. Ale ověřitelně doložené jsou až první umělé vagíny, které byly vyvinuty především pro lékařské účely, především pro odběr spermatu za účelem prozkoumání spermatu a případně i pro umělé oplodnění.

 jedna z prvních umělých vagín honitko masturbator superpenis specialiozvaný sexshop pro může

Umělé vagíny pro lidi i pro zvířata

Umělé vagíny pro odběr spermatu se využívaly při umělém oplodňování domácích zvířat, byly vyvinuty pro koně, skot , vepře i další domácí zvířata, člověk samozřejmě neodolal a musel si "to" vyzkoušet také. A potom už se objevily i první patenty. Za zmínku stojí možná první patentovaná umělá vagína z roku 1955, uváděná jako přístroj pro zemědělské odborníky, zhotovená z bibuózních celulózových vláken. Tyto umělé vagíny byly nejprve uváděny do dráždivého pohybu ručně, později už s využitím vibrací, působených elektromotorkem nebo stlačeným vzduchem či hydraulikou. Jako masážní přístroj na genitálie a pomůcku pro zlepšení sexuální výkonnosti si nechal umělou vagínu patentovat coby jeden z prvních Artur E. Gauntlett v roce 1992. Náhražky vagín se ale vyskytovaly v Evropě už ne přelomu 17. a 18. století, zachovalo se o nich však jen minimum zmínek a popisů.

patent umělá vagíná honítko masturbátor superpenis.cz specialiozvaný sexshop pro může

Vývoj jde stále dopředu

Rozhodně lze říci, že ačkoli se umělé vagíny dostaly na vysokou úroveň a jako erotická pomůcka slouží spoustě mužů po celém světě, jejich vývoj se nezastavil a kromě dokonalých odlitků i designérských pokusů o nezvyklé a co nejdráždivější tvary a vnitřní zpracování se v současnosti objevuje i lákavá možnost virtuálního sexu za pomoci umělých vagín a penisů, to je ale zase téma pro jiné povídání, kterého se určitě také dočkáte.

umela-vagina-velikost-teen-super-penis.cz