Jak čistit umělou vagínu a pánské masturbátory z materiálů TPR a TPE.

 

panske masturbatorysuperpenis.cz umela vagina

Umělé vagíny i další pánské masturbátory a honítka bývají nejčastěji vyrobeny z materiálu TPR, TPE. Tedy z termoplastické pryže nebo termoplastického elastomeru. Důvodem je to, že tyto materiály (navíc "doladěné" podle tajných firemních receptur) dokonale imitují lidskou pokožku a tudíž zaručují co nejvěrohodnější, velmi příjemný zážitek při masturbaci. Setkáme se i s dalšími označeními, například Real Feal SuperSkin (Fleshlight), FineSkin, Cyberskin (Perfect lovers), Fantaflesh (Pipedream) a podobně. Jedná se o věci, které by měly (především z hygienických důvodů) zůstat osobním majetkem. Nedoporučujeme je půjčovat dalším osobám s výjimkou společného používání při sexu.

 

I ta nejdokonalejší věc má svou slabinu

To platí i pro umělé vagíny a pánské masturbátory, jak jinak... Jsou vyrobené tak, aby dlouho vydržely, byly odolné, nenáročné na údržbu a hlavně dokonale imitovaly vagínu, anál nebo jiné orgány, ovšem platí zásady, které u těchto výrobků musíme dodržovat. I přes vysokou pružnost a elasticitu je nesmíme extrémně napínat, skladovat zbytečně stlačené nebo zdeformované a hlavně je musíme správně čistit. Jaká platí pro správnou údržbu erotických pomůcek pravidla a zásady?

 

Lubrikant vždy jen na vodní bázi

Zvýšení kluzkosti je při masturbaci většinou velmi žádoucí a k jeho dosažení se používají nejrůznější lubrikanty, Vždy si přečtěte, zda se jedná o mazadlo na vodní bázi, jinak by totiž mohly například lubrikanty na bázi silikonu narušit a naleptat povrch umělé vagíny, což by znamenalo nesprávné fungování pomůcky a současně by to mohlo vést k zkrácení její životnosti nebo úplnému zničení!

Odkaz na vodní lubrikant: zde.

water based, lubrikant, superpenis.cz

Správný postup čištění:

  • Po skončení masturbace je třeba co nejdříve umělou vagínu zbavit zbytků ejakulátu a lubrikantu vylitím a jemným otřením ubrouskem nebo měkkým hadříkem, následně ji rozebereme (pokud se jedná o umělou vagínu s TPR vložkou) nebo bez rozebrání omyjeme vlažnou vodou. Doporučujeme použít speciální prostředky určené k údržbě pánských masturbátorů, mýdlo raději na údržbu těchto pomůcek nepoužívejte. V žádném případě však hlavně nepoužívejte agresivní čistidla, odlakovače, benzín, isopropyl ani ředidla!
  • Dalším krokem je vysušení pánského masturbátoru. Nejlepší je nechat ho okapat a vyschnout. Proces sušení můžeme urychlit i otřením měkkým hadříkem nebo ubrouskem a následně ventilátorem nebo fénem na vlasy, přepnutým na nejnižší teplotu. V žádném případě nesušíme umělou vagínu nebo jiný pánský masturbátor v troubě nebo nad silným tepelným zdrojem!
  • Po vysušení umělou vagínu zaprášíme lehce speciálním pudrem na erotické pomůcky nebo jemným kukuřičným škrobem. Ten totiž zajistí, že masturbátor zůstane měkký, pružný a hebký na omak.
  • Pro správné uložení pánského masturbátoru vybereme místo bez přímého slunečního svitu a se stabilní pokojovou teplotou, mimo dosah malých dětí.

I před prvním použitím je vhodné novou umělou mušličku omýt stejně, jako je to uvedeno na začátku textu.

 

Doporučujeme se podívat na video, kde je přesný postup čištění.

Video je v angličtině, ale i ze samotného videa je jasné, jak čistit produkty z TPR, TPE nebo podobných materiálů.