Jak používat a jak si pořádně užít umělou vagínu

Jak používat a jak si pořádně užít umělou vagínu

Sex už dávno není tabu a dostal velký prostor ve všech sférách, ať už se jedná o média, umění, recesi nebo osvětu. A konečně se i masturbace zbavila hanlivého puncu něčeho nečistého, nezdravého a zasluhujícího odsouzení. Takže i popularita umělých vagín, masturbátorů a honítek stoupá, lidé se o nich chtějí dozvědět víc a samozřejmě je i vyzkoušet. Abyste si takový zážitek pořádně užili a nezošklivili si užívání erotických náhrad při prvním pokusu, k tomu chceme přispět i následujícím článkem... Konečně, možná si tam něco zajímavého a inspirujícího najdou i zkušení "honiči".

živá prdelka s umělou vagínou

 

Není to žádná hanba ani ostuda

Někteří muži si při potřebě sexuální úlevy vypomáhají obyčejnou "ruční" masturbací, aniž by si uvědomili, že by mohli celou věc prožít mnohem příjemněji a dosáhnout opravdu realistického zážitku, Prostě nevyzkoušeli možnosti, které jim umělá vagína nabízí. A to je v zásadě chyba, vyzkoušet by měl člověk všechno. S umělou vagínou je totiž možné prožít skutečně dokonalý orgasmus, stačí zvolit tu pravou, která splní vše, co požadujete.

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Super Real Pussy. Honitko, masturbator. Superpenis (7)

 

Lepší než nevěra

Masturbaci se nevěnují jen puberťáci a muži, kteří jsou momentálně nebo krátkodobě bez partnerky. Může se totiž stát, že vaše partnerka (samozřejmě gaye z masturbace nijak nevylučujeme, takže klidně i partner) odmítá některé techniky, po kterých toužíte. Proč se pouštět do rozmíšek nebo riskovat venerickou chorobu či jiné komplikace po návštěvě u prostitutky nebo po náhodné známosti, když můžete vše vyřešit příjemnou a dostupnou cestou. Ano, to je čas pro umělou vagínu, honítko nebo dokonce torzo. Užijete si v pohodě análek, orální sex a polohy, které prostě už dlouho chcete vyzkoušet. Kupříkladu na služební cestě, tam je také umělá vagína pomůckou k nezaplacení, když se nehodláte pouštět do rizikových známostí a bez sexuálního uvolnění to jednoduše nevydržíte.

sexy žena, nahý zadeček

 

 

Aby byl požitek dokonalý

Používání umělé vagíny není nijak složité, stejně jako její údržba. Základem je samozřejmě dodržování správných zásad hygieny, takže novou umělou vagínu před použitím ošetříte vhodným desinfekčním a antibakteriálním prostředkem  a potom pro lepší pocit použijete vhodný lubrikant. Jelikož umělé vagíny jsou vyrobeny z jemného materiálu, který dokonale imituje lidskou pokožku, je třeba používat lubrikanty výhradně na vodní bázi, které materiál TPE nepoškozují. Až se pořádně vyřádíte, stačí opět umělou vagínu omýt vlažnou vodou, ošetřit speciálním pudrem nebo jemným kukuřičným škrobem a můžete ji uložit do doby, než ji zase budete potřebovat.

water based, lubrikant, superpenis.cz

 

Technika přináší nevídané možnosti

V současnosti je technika a konkrétně počítačové zpracování virtuální reality na stále vyšší úrovni. Určitě už jste slyšeli o VR brýlích, z nichž nejznámější je asi model Oculus Rift. S nimi je možné se dostat do virtuálního prostředí a když to propojíte s umělou vagínou, bude to úplně realistický zážitek! Umělá vagína vám rozhodně také může zpestřit sledování porna, navíc pokud máte některou z "hereček filmů pro dospělé" v mimořádné oblibě, můžete si pořídit umělou vagínu, která je zcela věrohodným odlitkem intimních partií slavné děvy. Co takhle například vyzkoušet, jaký je sex s divokou Teagan Presley ?

presley fleshlight

 

Kde? Záleží jen na vaší fantazii

Masturbaci se nemusíte věnovat jen vleže na posteli nebo na gauči u pornofilmu, můžete si umělou vagínu vzít do sprchy, posadit si torzo na křeslo nebo na kuchyňskou linku, vyzkoušejte masturbační sex ve vaně nebo na koberci, v autě (ovšem ne za jízdy!), určitě sami přijdete na mnoho dalších variant...

 

Masturbace jako sportovní soutěž?

V dnešní době, kdy masturbace už je považována za zdravý a úplně normální způsob erotického potěšení, se v sebeukájení konají i skutečné soutěže. Například "masturbační maraton" probíhá už pravidelně mnoho let a míst konání je stále více, o soutěž je totiž až nečekaně velký zájem. Jedná se o charitativní akci s cílem zvýšit všeobecnou povědomost o této sexuální aktivitě a rozehnat stud i tabu, které se kolem tohoto tématu ještě občas vyskytují. První oficiální soutěž se konala v roce 2000, současný světový rekord v masturbaci na čas drží Japonec Masanobu Sato, který dosáhl neuvěřitelného času devět hodin a padesát osm minut! Stranou nezůstali ani naši, na stupních vítězů stanuli dokonce již dva čeští "reprezentanti". V roce 2006 to byl ostravák Marcel Rimel (celkově 2. místo) s výkonem šesti a půl hodiny včetně tří orgasmů, později ho ještě překonal Jan Klimeš, který docílil dokonce času osmi hodin a pěti minut bez přestávky. Takže na tom, že masturbace dokáže pořádně zvýšit vaši sexuální výkonnost, určitě něco bude!