Jak se vyrábí umělá vagína Fleshlight

jenna-haze

Jedna z nejznámějších umělých vagín se jmenuje Fleshlight. Jak k jejímu vzniku vůbec došlo? Příběh začal tím, že její vynálezce, Steve Shubin z Kalifornie, byl odborným lékařem upozorněn, že jeho manželka čeká dvojčata a tak by sex byl velmi rizikový, tudíž je s ním třeba skončit. Navíc u Steva byla diagnostikována rakovina. Ovšem co si má počít takový pořádný chlap, když na něj jde neodolatelná touha? Rozhodně nechtěl využívat služeb prostitutek nebo si najít milenku, takže začal s vývojem masturbátoru, který by dokonale nahradil ženskou vagínu.

 jenna haze2

Proč na první pohled vypadá jako baterka?

Jde v zásadě o to, že mnozí muži nechtějí, aby účel jejich erotické pomůcky byl hned zřejmý, takže obal s umělou vagínou připomíná běžnou baterku, kterou přece každých chlap potřebuje doma, v autě, prostě ji může s sebou nosit vlastně kdykoli a kamkoli. Ovšem samotná umělá vagína (respektive hlavně její vnitřní vložka) je dokonalou napodobeninou ženského pohlaví, vyrobenou podle odlitků skutečných amerických pornohvězd. Z těchto "hereček" si vydobyly některé značnou proslulost, například Riley Steele, Jenna Haze, Jesse Jane, Stoya, Asa Akira i mnohé další.

 Fleshlight-Girls-Stoya-Destroya-Umela-vagina-superpenis-cz

 

Dokonalý materiál, napodobující skutečnou pokožku

Pro co nejvěrohodnější pocit při používání i pro snadné čištění a údržbu byl vyvinut speciální materiál, patentovaný pod označením REAL FEAL SUPER SKIN, který je skutečně k nerozeznání od skutečnosti. Firma se samozřejmě nevyhne problémům s levnými napodobeninami, ale hlavním krédem prý je špičková kvalita, podle které se výrobky Fleshlight řádí na první místo mezi konkurencí. Mezi různými typy umělých vagín Fleshlight lze najít i typy, které jsou opatřeny různě provedeným ochlupením, liší se velikostí stydkých pysků nebo dokonce mohou simulovat panenství nebo jsou vhodné pro orální sex. Multifunkční umělé vagíny mívají i otvor pro simulaci análního sexu.

 

Umělé vagíny Fleshlight a jiné naleznete zde.