Pohled do nitra umělé vagíny

Umela-vagina-fleslight-prurez-umelou-vaginou-profil-vroubky-sruper-penis-cz-sexshop-pro-muze 

Zamysleli jste se někdy nad tím, jak to vlastně vypadá uvnitř umělé vagíny a co předchází její výrobě? Ono to totiž vůbec není tak jednoduché, jak se na první pohled může zdát. Stylová umělá vagína musí být dostatečně vzrušivá, ale zase jen tak, aby nedocházelo k předčasné ejakulaci. Na to má samozřejmě velký vliv použitý materiál, volba vhodného lubrikantu a také tvar a velikost otvoru, který přivádí muže na vrchol slasti. Je pochopitelné, že nikdo se jen tak nerozhodne svou oblíbenou erotickou pomůcku rozříznout, aby ji mohl prozkoumat, obrátit naruby ji nelze a tak pro zvědavce zbývá jen nakukování s lampičkou a pátrání zvědavými prsty. Nahlédněme tedy v našem článku do nitra umělé vagíny.

 

Vnitřní profil může být velmi rozmanitý

Skutečná ženská vagína, jak každý dobře ví, má na vnitřní straně nerovnosti a výstupky, které muže při sexu příjemně vzrušují. A tohle pochopitelně realisticky vyrobené umělé vagíny také napodobují. Buď se jedná o vcelku náročně zhotovený odlitek ze skutečné předlohy (však umělé vagíny podle slavných pornohvězd jsou velmi žádané), nebo je nepravidelný vnitřní povrch vytvořen designérem tak, aby optimálně stimuloval penis. Příkladem je Fleslight Pink Lady Stu

 Umela-vagina-fleslight-prurez3-umelou-vaginou-profil-vroubky-sruper-penis.cz-sexshop-pro-muze

Další variantou jsou příčné vroubky, splňující požadavek erotické stimulace také na výbornou, ovšem trochu hůře se čistí.

 Umela-vagina-fleslight-prurez2-umelou-vaginou-profil-vroubky-sruper-penis.cz-sexshop-pro-muze

Podobnou variantou jsou i půlkulaté výstupky nebo kombinace podélných a příčných výstupků, lze říci, že modelů existuje skutečně nepřeberné množství. Každý si tedy může vybrat podle svého.

 Umela-vagina-fleslight-prurez4-umelou-vaginou-profil-vroubky-sruper-penis.cz-sexshop-pro-muze

Dosažení určité tuhosti

Aby umělá vagína nebyla až příliš měkká a poddajná, k tomu slouží zesílené stěny nebo (pro úsporu materiálu a odlehčení výrobku) několik podélných pružných výztuží, které napomáhají udržení tvaru a současně zvyšují dráždivost umělé vagíny.

 srovanani-tri-umelych-vagin-recenze-honitek-masturbatoru-hodnoceni-tpe-tpr-silikon-super-penis.cz_1

Pro masturbaci s různými průměry je ideální multifunkční umělá vagína, označovaná jako "Dvojitá vagína" Tento model je často vyroben i se zadečkem nebo částí klína a umožňuje tak další hmatové dojmy, základním principem je ale to, že tato erotické pomůcka je opatřena dvěma otvory, vagínou a análem. Ten bývá u něco těsnější, takže dráždění penisu je potom mnohem intenzívnější. Otvory lze při masturbaci samozřejmě podle přání kdykoli střídat. Profesionální výrobek se jednoduše s podomácku vyrobenými náhražkami vagíny nedá vůbec srovnat.

 umela-vagina-perfect-lovers-3.0-velikost-teen-vnitrek-prurez-honitko-super-penis.cz