V tomto týdnu dochází ke zpožďování doručování balíků. Dopravci nabrali velké zpoždění kvůli sněhové kalamitě minulý týden a doteď mají problémy s doručováním. Prosíme o trpělivost, Váš balíček je již na cestě.

Umělá vagína pro virtuální sex

pro virtual

 Na trhu se objevila zajímavá novinka, která se jmenuje "Vstroker". Nabízí postup do další úrovně ve světě virtuálního sexu a nejspíš má před sebou opravdu velkou budoucnost. Popis samozřejmě není zdaleka tak "výživný" jako vyzkoušení naživo, ale možná vám umožní udělat si aspoň základní představu.

 

V kombinaci s nejmodernější umělou vagínou Fleshlight

Když si zakoupíte zařízení Vstroker, jedná se vlastně o zařízení, využívající již prověřenou a stále se na špici erotických pomůcek držící umělou vagínu značky Fleshlight. Je to vysoce realistická umělá vagína, u níž po odšroubování spodního víčka stačí nasadit plastový díl, který obdržíte k V-strokeru. Po vložení mikrotužkových baterií je funkční vypínač na spodní straně přístroje, sloužící k uvedení do provozu a následnému vypnutí.

Vstroker01

Bez počítače nebo notebooku to nepůjde

Do konektoru USB zapojíte vysílač a přijímač signálu, který vypadá jako obyčejný flash disk. Instalace driverů proběhne automaticky, postačí tedy doinstalovat ovladač Adobe Air, který zařízení samo nabídne. A nyní jsme připraveni vesele vskočit do světa virtuálního sexu a porna. Zdarma je možní stáhnout si první demosnímek (má přibližně 700 Mb, takže to netrvá dlouho), rozbalit ho z formátu rar a spustit. Můžete se těšit na skutečně vysoko kvalitu, filmy jsou zpravidla v HD rozlišení a je to opravdu znát.

Vstroker03

Kdy už bude ten sex?

K dispozici je na stránkách výrobce virtuální knihovna, v níž tituly pro V-stroker stále přibývají. Cena za video je něco pod deset dolarů a vždy si můžete skouknout ukázku, abyste věděli přesně, do čeho jdete. Videa jsou (kromě úvodu) natočena speciálně pro Vstroker ve stylu POV. Že byste to neznali? Jedná se přece o video, točené z úhlu pohledu kameramana v roli pornoherce (Point Of View - úhel pohledu), záběr tedy odpovídá pohledu toho, kdo sex provozuje. Tudíž do "děje" zapadnete jako když horký nůž projede máslem. Dole na obrazovce se totiž objeví váš virtuální penis a když nasadíte umělou vagínu Fleshlight, tak jste právě "zasunuli" - akce může začít! Slečna na obrazovce pohybem i hlasem reaguje na vaše pohyby, je to opravdu síla!

Vstroker4

Citlivost i rychlost lze nastavit, takže je možné zabránit i předčasnému vyvrcholení a virtuální sex si slastně natahovat až po virtuální i reálnou ejakulaci. Dočkáte se samozřejmě i změn polohy, scény lze v menu i přeskakovat nebo naopak opakovat podle libosti. A V-stroker nikdy nebolí hlava. Prostě kdo nevyzkoušel, jednou ho to stejně čeká...

 

 

Umělé vagíny prozatím bez VR brýlí si můžete zakoupit zde.