Umělá vagína pro virtuální sex

pro virtual

 Na trhu se objevila zajímavá novinka, která se jmenuje "Vstroker". Nabízí postup do další úrovně ve světě virtuálního sexu a nejspíš má před sebou opravdu velkou budoucnost. Popis samozřejmě není zdaleka tak "výživný" jako vyzkoušení naživo, ale možná vám umožní udělat si aspoň základní představu.

 

V kombinaci s nejmodernější umělou vagínou Fleshlight

Když si zakoupíte zařízení Vstroker, jedná se vlastně o zařízení, využívající již prověřenou a stále se na špici erotických pomůcek držící umělou vagínu značky Fleshlight. Je to vysoce realistická umělá vagína, u níž po odšroubování spodního víčka stačí nasadit plastový díl, který obdržíte k V-strokeru. Po vložení mikrotužkových baterií je funkční vypínač na spodní straně přístroje, sloužící k uvedení do provozu a následnému vypnutí.

Vstroker01

Bez počítače nebo notebooku to nepůjde

Do konektoru USB zapojíte vysílač a přijímač signálu, který vypadá jako obyčejný flash disk. Instalace driverů proběhne automaticky, postačí tedy doinstalovat ovladač Adobe Air, který zařízení samo nabídne. A nyní jsme připraveni vesele vskočit do světa virtuálního sexu a porna. Zdarma je možní stáhnout si první demosnímek (má přibližně 700 Mb, takže to netrvá dlouho), rozbalit ho z formátu rar a spustit. Můžete se těšit na skutečně vysoko kvalitu, filmy jsou zpravidla v HD rozlišení a je to opravdu znát.

Vstroker03

Kdy už bude ten sex?

K dispozici je na stránkách výrobce virtuální knihovna, v níž tituly pro V-stroker stále přibývají. Cena za video je něco pod deset dolarů a vždy si můžete skouknout ukázku, abyste věděli přesně, do čeho jdete. Videa jsou (kromě úvodu) natočena speciálně pro Vstroker ve stylu POV. Že byste to neznali? Jedná se přece o video, točené z úhlu pohledu kameramana v roli pornoherce (Point Of View - úhel pohledu), záběr tedy odpovídá pohledu toho, kdo sex provozuje. Tudíž do "děje" zapadnete jako když horký nůž projede máslem. Dole na obrazovce se totiž objeví váš virtuální penis a když nasadíte umělou vagínu Fleshlight, tak jste právě "zasunuli" - akce může začít! Slečna na obrazovce pohybem i hlasem reaguje na vaše pohyby, je to opravdu síla!

Vstroker4

Citlivost i rychlost lze nastavit, takže je možné zabránit i předčasnému vyvrcholení a virtuální sex si slastně natahovat až po virtuální i reálnou ejakulaci. Dočkáte se samozřejmě i změn polohy, scény lze v menu i přeskakovat nebo naopak opakovat podle libosti. A V-stroker nikdy nebolí hlava. Prostě kdo nevyzkoušel, jednou ho to stejně čeká...

 

 

Umělé vagíny prozatím bez VR brýlí si můžete zakoupit zde.