Dvojí překvapení - Gay erotická povídka

Seznamovat se na veřejných toaletách, to se mi nikdy moc nelíbilo. Ale věděl jsem, že sem chodí ti, kteří mají stejně jako já zájem o muže a prostě jsem to už moc potřeboval. Takže proč to nezkusit? Ten chlapík vypadal solidně, byl o něco starší než já a prostě jsme si padli do oka, za chvíli jsme spolu odcházeli a já se tetelil očekáváním něčeho nového, jak to vždycky ve vznikajícím vztahu bývá. Došli jsme až před dům, o kterém říkal, že tady bydlí a zval mě trochu nejistě dál. Zatím mezi námi proběhlo jen několik letmých dotyků, ale byly přímo elektrizující. Ovšem byl jsem trochu nervózní, ale z jeho přešlapování a mi došlo, že má také nějaké pochybnosti. "Víš, nerad bych, aby to byla nějaká bouda, pak mě bacíš po hlavě a vybereš mi kvartýr, už jsme o takových slyšel..." vypadlo z něj konečně. Už jsem to nemohl vydržet a začal jsem ho ujišťovat sladkými slovy, že se s ním opravdu chci jen naplno pomilovat, že se mi líbí a že to teď prostě nemůže skončit tím, že se najednou rozejdeme.

Nakonec se odhodlal mi věřit a otevřel, já se ho chytil kolem pasu a nahmátl jsem, jak je vzrušený. Ten měl, panečku, pořádnou kládu, to bylo cítit i přes kalhoty! Ucítil jsem, jak mě rozepíná a vklouzl mi rukou do džínů. Tak moc místa nebylo, jak mi nádherně stál, ale i tak mi pohladil i kulky a já už se chystal, že si kleknu a vychutnám si jeho poklad. "Neblázni, někdo by mohl jít, to jedno patro už vydržíš" uklidňoval mě, ale bylo vidět, že se na mě taky jen třese. "A nahoře mám úžasný překvapení, to budeš zírat..." navnadil mě ještě víc, až se mi hlava zatočila. V předsíni jsme ze sebe strhali oblečení, vzrušení už bylo skoro k nevydržení. "Nepospíchej, nechci, aby ses vycákal hned", snažil se mě uklidnit a přitom už mě držel za péro. Nakonec mě posadil do křesla a začal mě laskat napřed odzadu, rukama sjel až dolů k mému klínu a já sáhl dozadu, hladil jeho pevné půlky a zajel jsem mu ukazováčkem do zadku. Krásně, hladce, už byl připravený. A potom zase poodstoupil a začal mi třít bradavky, mačkal je, až jsem vyhekl. "Neboj, já taky nejsem z cukru" zašeptal a sedl si mi na klín tak, až se naše ocasy zkřížily a dotýkaly. Bylo to neskutečně dráždivé, tohle už asi dlouho nevydržím, říkal jsem si se zvyšujícím se tlakem v kulkách, které mi hladil a mačkal.

Sjel jsem z křesla na zem, klekl si a už jsem ho měl až v krku. Cítil jsem, jak mu škube v péru a jen jsem s chutí polykal, semene bylo tolik, že mi teklo i po bradě a on mi ho s chutí roztíral po prsou, aby ho po chvíli slízal. Potom se mi pěkně nastavil zezadu na všech čtyřech a já do něj zajel jako nůž do másla. Ale on to se svou prdelkou uměl, stahoval ji a zase povoloval, aby si mě co nejdéle užil. Za chvíli jsem do něj pupmoval mrdku ze všech sil a přirážel, až to mlaskalo. Oba jsme koukali na svoje lehce povadlé ptáky a mně došlo, že já jsem ho ještě v zadku neměl. To mě strašně mrzelo, jak jsem teď toužil, aby mě pěkně protáhnul! Ale to hned tak asi nepůjde....

"A teď to překvapení", přerušil naše mazlení a šel někam stranou, aby se po chvíli vrátil s balíčkem. "Dáme si to parádně ve trojce, tenhle frajer nikdy nezvadne!" a vybalit něco NESKUTEČNÉHO! Parádní torzo vysportovaného chlapíka, se vztyčeným penisem a rozkošnýma kulkama. Chvilku jsme si s ním pohrávali, načež mu nasadili kondom, natřeli ho lubrikantem a já si na něj nasedl. Zajel do mě nádherně hluboko, můj nový milenec mi přitom nastavil svůj ocas a já měl dvojí rozkoš najednou. Za chvíli se mu zase postavil a pak i mně. "Tak už ho vyzkoušej do prdelky", vybídl mě a já se nenechal dvakrát pobízet. Ten umělý análek byl parádní, přesně na mojeho ptáka a jak příjemně svíral.

Takhle ve trojce jsme vyzkoušeli všecky možné i pro mě dřív nepředstavitelné polohy, došlo i na pouta a bičík, hlavní byl ale ten "umělý kluk"! Bylo mi jasné, že si ho musím pořídit domů. protože i když svého nového přítele budu navštěvovat ochotně co nejčastěji, když na mě přijde touha, nevydržím to. Potom jsme si s naší "hračkou" vlezli i do vany a to byla taky parádně divoká jízda, asi nejvíc mi v paměti zůstal pocit, když mám jednoho zezadu v sobě a do druhého pěkně vstoupím, to se musí zažít, tyhle věci se jednoduše popsat slovy nedají. No a za chvíli na to zase jdeme, už jsem na cestě...a doma, doma už budu mít brzo balíček, protože jsem si "parťáka na smutné dny" už taky objednal! Panečku, to tedy bylo překvapení, kam se hrabou nějaký Vánoce!

MK_banner_745x100