Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession + Dárek zdarma

Kód: 20180
Novinka
Značka: Fleshlight
1 990 Kč –2 %
Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession
1 990 Kč –2 % 1 949 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
27.10.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession

Rozdejte si to s pornohvězdou! Že to není možné? Inu, domů k vám osobně Jena Haze asi nezajde, ale umělá vagína Fleshlight Girls - Jenna Haze Obsession je dokonalým odlitkem jejích intimních orgánů, takže ten pocit, jaké je bát s ní a "v ní", ten si dopřát můžete. Nejen jednou, můžete si s ní užívat, kolikrát chcete a kolikrát to dokážete, bude vždy k dispozici. A časem dokonce zjistíte, že vydržíte při sexu déle a vícekrát sexuální akt opakovat, i tak se totiž používání kvalitní umělé vagíny projevuje.

Proč je v názvu poznačení OBSESSION? V překladu to znamená "posedlost" a když tuhle úžasnou umělou vagínu vyzkoušíte,zjistíte, že výrobce s názvem nijak nepřeháněl. Vnitřní provedení vložky Obsession je novinka, nabízející velice intenzívní zážitek. V čem spočívá její originálnost? Textura je tak dráždivě navržena, že se pro vás skutečnou posedlostí klidně může stát. Vstupní část je opatřena pěti příčně drážkovanými komorami, na které navazuje pozvolna se zužující tunýlek s výstelkou, připomínající svou strukturou propletené prameny. Výstupky jsou mimořádně stimulující, což zjistíte už při prvním použití.

Tradiční tvar umělé vagíny z řady Fleshlight Girls zaručuje příjemnou diskrétnost, protože masturbátor na první pohled připomíná běžně používanou svítilnu na baterie. I obal masturbační pomůcky je navržen nápaditě a současně prakticky - výborně padne do ruky, uvnitř se po uzavření víčkem udrží optimální vlhkost, obal chrání vloku umělé vagíny před UV zářením a po skončení masturbace lze vložku snadno vyjmout, omýt, propláchnout a po osušení vložit zpět. Dokonale poddajný a přitom neuvěřitelně odolný materiál Super Skin je navržen tak, aby co nejvěrohodněji připomínal skutečnou lidskou pokožku, před masturbací je možné ho i ohřát na tělesnou teplotu (například ve vlažné vodě).

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál Super Skin, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek. Podtlak při masturbaci je možné regulovat i pomocí ventilu, umístěného na spodní straně pomůcky. Umožňuje plynulé ovládání vznikajícího podtlaku i v průběhu masturbace.

Barva: tělová

Délka: 25 cm, vnitřní délka vložky 22 cm

Maximální průměr: 9 cm, vnitřní průměr: 1,5 až 5,5 cm

Materiál: TPE Super Skin

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Chceš vyzkoušet něco ještě více živějšího?

banners_468x60_15

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo