Fleshlight girls - Katsuni Lotus Garden Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: E28436
Neohodnoceno
Značka: Fleshlight
ZdarmaZdarma 2 090 Kč –16 %
Fleshlight girls - Katsuni Lotus Garden
2 090 Kč –16 % 1 750 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Vagína v realistickém provedení a perleťové tubě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight girls - Katsuni Lotus Garden

Také francouzská pornohvězda KATSUNI s asijskými kořeny se stala jednou z hvězd, jejichž odlitky jsou k dispozici v oblíbené řadě umělých vagín s označením FLESHLIGHT GIRLS. Kdo je vlastně ta trochu tajemná a vyzývavá kráska? Ačkoli žije ve Francii a má francouzské občanství, pochází z Asie a je to pěkně zvrhlá samička. Svůj debut před kamerou zaznamenala v roce 2007 ve filmu Lesbian a byla nominována na cenu AVN Award Best all-Girl Sex za scény s s Jessicou Drake a Felicií. Má v oblibě anální sex a také se stala vítězka soutěže AVN Award-Best Anal Sex Scene, navíc získala třikrát po sobě prestižní ocenění Avn AWard Female Foreign jako Performer roku. Používá i další umělecké přezdívky, můžete se s ní setkat ve filmu jako s Katsumi, Katzumi, Atsumi, Belgazoo nebo Kamasu. A ještě důvěrněji nahlédneme do jejího soukromí - měří 170 centimetrů, váží 53 kilogramů a její specialitou je skupinový sex a sex s děvčaty, zbožňuje prý mužskou ejakulaci na svou tvář. A když už jsme tak indiskrétní, prozradíme i to, že se narodila čtvrtého září roku 1979. A teď už nezbývá, než vyzkoušet, jaké to s ní je v otázce sexu.

Umělá vagína je označena přídomkem LOTUS GARDEN, což lze přeložit jako "lotosová zahrada" a nabízí hodně vzrušující zážitek. Textura umělé vagíny zevnitř sice na obrázku vypadá poměrně jednoduše - je tvořena komůrkami, které jsou odděleny zářezy. Ale jak se říká, právě j jednoduchosti je někdy skryta velká síla, to platí i o umělé vagíně Fleshlight Girls - Katsuni Lotus Garden.

Tradiční tvar umělé vagíny z řady Fleshlight Girls zaručuje příjemnou diskrétnost, protože masturbátor na první pohled připomíná běžně používanou svítilnu na baterie. I obal masturbační pomůcky je navržen nápaditě a současně prakticky - výborně padne do ruky, uvnitř se po uzavření víčkem udrží optimální vlhkost, obal chrání vloku umělé vagíny před UV zářením a po skončení masturbace lze vložku snadno vyjmout, omýt, propláchnout a po osušení vložit zpět. Dokonale poddajný a přitom neuvěřitelně odolný materiál Super Skin je navržen tak, aby co nejvěrohodněji připomínal skutečnou lidskou pokožku, před masturbací je možné ho i ohřát na tělesnou teplotu (například ve vlažné vodě).

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál Super Skin, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek. Podtlak při masturbaci je možné regulovat i pomocí ventilu, umístěného na spodní straně pomůcky. Umožňuje plynulé ovládání vznikajícího podtlaku i v průběhu masturbace.

 

A tady je vnitřní pohled:

Barva: tělová

Délka: 25 cm, vnitřní délka vložky 22 cm

Maximální průměr: 9 cm, vnitřní průměr: 1,5 až 5,5 cm

Materiál: TPE Super Skin

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

 

Chceš vyzkoušet něco reálnějšího? Doporučujeme náš bestseller :-)

banners_468x60_15

 

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo