Fleshlight Girls - Riley Steele Nipple Alley Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: E27394
Neohodnoceno
Značka: Fleshlight
ZdarmaZdarma 2 090 Kč –16 %
Riley Steele Nipple Alley
2 090 Kč –16 % 1 750 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight Girls - Riley Steele Nipple Alley

Modrooká kočka, jejíž jméno má v oblast pornofilmu už dávno skvělý zvuk - to je Riley Steele. Jejím prvním významným úspěchem byla role ve filmu "Naked Aces 5". Ovšem Riley jde s dobou, dokonce účinkuje i ve 3D snímku Piranha. Dohromady posbírala více než pětadvacet ocenění a svou kariéru rozhodně nehodlá ukončit, kdoví, čím své příznivce ještě překvapí. A můžete si s ní důvěrně zalaškovat i prostřednictvím umělé vagíny Fleshlight Girls - Riley Steele Nipple Alley.

Vnější část masturbátoru je věrným otiskem její mušličky včetně klitorisu a stydkých pysků, uvnitř na vás pak čeká dráždivé a vzrušující překvapení. Zdánlivě jednoduchá vnitřní textura umělé vagíny je totiž tvořena výraznými hrbolky, které mají kontakt s penisem ze všech stran a při každém, i tom nejmenším pohybu, ho pořádně a intenzívně dráždí. Navíc tato výstupky nejsou zcela hladké, ale jsou opatřeny drobnými výstupky, což celkový pocit dráždění ještě silně zvyšuje. Protože jich je velké množství, podporují udržení erekce a přinášejí zcela intenzivní pocit rozkoše.

Oblíbený a populární tvar umělé vagíny z řady Fleshlight Girls zaručuje příjemnou diskrétnost, protože masturbátor na první pohled připomíná běžně používanou svítilnu na baterie. I obal masturbační pomůcky je navržen nápaditě a současně prakticky - výborně padne do ruky, uvnitř se po uzavření víčkem udrží optimální vlhkost, obal chrání vloku umělé vagíny před UV zářením a po skončení masturbace lze vložku snadno vyjmout, omýt, propláchnout a po osušení vložit zpět. Dokonale poddajný a přitom neuvěřitelně odolný materiál Super Skin je navržen tak, aby co nejvěrohodněji připomínal skutečnou lidskou pokožku, před masturbací je možné ho i ohřát na tělesnou teplotu (například ve vlažné vodě).

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál Super Skin, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek. Podtlak při masturbaci je možné regulovat i pomocí ventilu, umístěného na spodní straně pomůcky. Umožňuje plynulé ovládání vznikajícího podtlaku i v průběhu masturbace.

Barva: tělová

Délka: 25 cm, vnitřní délka vložky 22 cm

Maximální průměr: 9 cm, vnitřní průměr: 1,5 až 5,5 cm

Materiál: TPE Super Skin

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

 

Chceš něco reálnějšího? Doporučujeme náš bestseller :-)

banners_468x60_15

 

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…