Fleshlight Girls - Tera Patrick Tease Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: E28455
Neohodnoceno
Značka: Fleshlight
ZDARMAZDARMA 2 090 Kč –16 %
Fleshlight Girls - Tera Patrick Tease
2 090 Kč –16 % 1 750 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight Girls - Tera Patrick Tease

Nová vnitřní textura s označením "Tese" není tím, čeho byste si mohli všimnout na umělé vagíně Fleshlight Girls - Tera Patrick Tease hned na první pohled, ale je bezesporu tím nejdůležitějším. Zjistíte to, jakmile do ní svým penisem vstoupíte, ten zážitek je totiž skutečně unikátní! Vnitřní profil umělé vagíny je vypracován v podobě šesti komor, z nichž každá je opatřena jiným profilem. Současně u vnitřní průměr se mění a zúžení přechody mezi komorami navozují erotické vzrušení.

Jak tedy celý vnitřní profil vypadá? Za měkkými, provokativně lehce roztaženými stydkými pysky se nachází poměrně těsná komora, která při plném zásunu bude svírat penis u kořene a v zásadě tak trochu napodobí funkci erekčního kroužku. Následuje příčné žebro, potom přechod do zvrásněné části, další zúžení a rozšířená část v výraznými výstupky po všech stranách. Třetí komora je opět těsnější a má tvar, připomínající průřez přesýpacími hodinami, v přední části jsou dráždivé kroužky, za nimi opět nepravidelné hrbolky. Zadní část tunelu je opatřena žebry ve tvaru křížků a na úplném konci je velká komora s se třemi velký i a šesti menšími výstupky.

Při průniku určitě oceníte příjemnou těsnost umělé vagíny a různorodou texturu uvnitř, masturbace je možná posunováním se změnou hloubky průniku nebo i pootáčením umělé vagíny kolem podélné osy.

Oblíbený a populární tvar umělé vagíny z řady Fleshlight Girls zaručuje příjemnou diskrétnost, protože masturbátor na první pohled připomíná běžně používanou svítilnu na baterie. I obal masturbační pomůcky je navržen nápaditě a současně prakticky - výborně padne do ruky, uvnitř se po uzavření víčkem udrží optimální vlhkost, obal chrání vloku umělé vagíny před UV zářením a po skončení masturbace lze vložku snadno vyjmout, omýt, propláchnout a po osušení vložit zpět. Dokonale poddajný a přitom neuvěřitelně odolný materiál Super Skin je navržen tak, aby co nejvěrohodněji připomínal skutečnou lidskou pokožku, před masturbací je možné ho i ohřát na tělesnou teplotu (například ve vlažné vodě).

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál Super Skin, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek. Podtlak při masturbaci je možné regulovat i pomocí ventilu, umístěného na spodní straně pomůcky. Umožňuje plynulé ovládání vznikajícího podtlaku i v průběhu masturbace.

 

Barva: tělová

Délka: 25 cm, vnitřní délka vložky 22 cm

Maximální průměr: 9 cm, vnitřní průměr: 1,5 až 5,5 cm

Materiál: TPE Super Skin

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Chceš něco reálnějšího? Doporučujeme náš bestseller :-)

banners_468x60_15

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo