Fleshlight Lady Lager, umělá vagína pro muže, plechovka s pivem Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: E21965
1 hodnocení
Značka: Fleshlight
1 499 Kč –8 %
Fleshlight Lady Lager, umělá vagína pro muže, plechovka s pivem  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –8 % 1 375 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárek: 1x lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight Lady Lager. Umělá vagína pro muže, plechovka s pivem

 

Vypadá jako plechovka amerického ležáku, ale do chladničky ji nedávejte - jedině snad, že byste chtěli zjistit, jak asi chutná sex s Eskymačkou nebo se sněhulákem. Vyhlíží opravdu nenápadně, takže by ta parádní plechovka mohla dokonce zlákat nějakého žíznivce, ten by se potom asi divil, že na něj vykoukne umělá vagína...;)

Po otevření jsou vidět krásně vymodelované velké stydké pysky a poštěváček...a samozřejmě otvor slasti. S trochou lubrikantu na vodní bázi si opravdu užijete, vnitřní část je úžasným způsobem zpracována tak, aby působila co nejvzrušivěji, masturbace je prostě jedinečná! Použitá vnitřní struktura Mini Lady Orfice a Mini Lotus se dokonale doplňuje, vyvrcholení si můžete načasovat podle svého, od téměř okamžitého orgasmu až po záměrně dlouho prodlužovanou rozkoš. Když se naučíte vystupňovat vzrušení a oddálit nakonec ejakulaci, využijete to i v reálném sexu k nohem lepším výkonům. Materiál Real Feal SuperSkin je dokonalou napodobeninou lidské pokožky a snadno se čistí, vhodné je používat výhradně lubrikanty na vodní bázi.

Dárek: 1x vzorek lubrikantu

Představení fleshlightu Lady Lager:

  

Přednosti umělé vagíny:

  • nezvykle řešený obal
  • dokonalé zpracování vnitřní části "tunelu"
  • jemný, dokonale poddajný materiál
  • snadné čištění
  • bestseller 
  • možnost trénovat sexuální výdrž

 

Materiál: TPE bez obsahu ftalátů

Rozměry masturbátoru:

            délka: 20 cm

            průměr: 6,5 cm

Vibrace: ne

Barva: vagína tělová, obal s modrozlatým potiskem

 

Není to ono? Raději něco "živějšího"?

Zkuste náš absolutní bestseller:

 superpenis_banners_1000x280_v1

 

Recenze a hodnocení pro umělou vagínu Fleshlight Lady Lager:

(originální recenze přeloženy ze zahraničního webu)

 

Nejsem příliš vyvinutý, cca 5 palců (12,5 cm) a už jsem několik výrobků Fleshlight měl, vždy sloužily k mé plné spokojenosti. Jen jsem si u nich připadal tak, že nedosáhnu až na ten vytoužený konec. Když jsem dostal do ruky Lady Lager, hned jsem ji vyzkoušel a bylo to ono! Konečně to bylo to neuvěřitelně krásně těsné. A ty pocity, oh, ty pocity. To se ani nedá popsat. Stal jsem se na téhle plechovce prostě a jednoduše závislý. Užasné!

*****

Myslel jsem si, jak je obal nenápadný, ale to jsem nepočítal s manželkou! Ta jak uviděla plechovku piva, hned ji chtěla uložit do chladničky a nedala si to rozmluvit. Tak jsem ji nakonec musel otevřít, aby pochopila. Měla nějaké komentáře o tom, že proč mi jako už nestačí ona nebo co...ale nakonec vše vzala tak, že je to lepší, než abych si našel jinou, když nemá často náladu. Takže docela fajn...

****

Plechovka mě spolehlivě přivede k orgasmu, stejně jako dobré pivo mi spolehlivě zažene žízeň. A když jsem ten obal viděl, bylo mi jasné, že musí být moje. Moc jsem toho od ní nečekal, spíš jsem nakonec přemýšlel, že ji dám jako recesistický dárek někomu z kamarádů, ale když jsem ji zkusil, svůj názor jsem hned poopravil. Vyvolala u mě neuvěřitelně silný orgasmus, až mě to překvapilo. S trochou vodního lubrikantu je to úplně dokonalá pomůcka, jen a jen doporučuji!

*****

Působí na mě velmi dráždivě hned od zavedení, ani nemusím vniknout úplně. Velice jsem ocenil nápaditý obal a snadné čištění, a co teprve to krásné zpracování "uvnitř". Je to docela náročné, vydržet při masturbaci delší dobu. Ale trénuji to a věřím, že mi ovládání vzruchů dobře poslouží i při běžném sexu.

*****

Jsem sexuálně velmi aktivní, partnerka mi nestačí a nechci jí být nevěrný. Takže jsem si ruční masturbaci vylepšil tím, že jsem si pořídil tuto šikovnou pomůcku. Je to skvělý pomocník, vždy po ruce a zážitek velice příjemný. Konečně nemám jako vysokoškolák problémy se znečištěnými lůžkovinami, to beru jako další přínos. Ve "slabé chvilce " jsem se pochlubil kámošům a už ji mají taky. Skvělá věc!

*****

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…