Fleshlight - Pink lady vortex, umělá vagína Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: E21725
Neohodnoceno
Značka: Fleshlight
ZDARMAZDARMA 1 849 Kč –16 %
Fleshlight, Pink lady vortex, umela vagina, honitko, masturbator (3)
1 849 Kč –16 % 1 549 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • Přesný odlitek vagíny 
  • Patentovaný materiál Real Feel Super Skin®
  • Nejprodávanější produkt na světě
  • V zavřeném stavu má nenápadný vzhled svítilny
  • Při používání se výborně drží
  • Ve spodní části má otočný regulátor průchodu vzduchu
  • Udržuje uvnitř optimální vlhkost, chrání vagínu před UV zářením a vzduchem
  • Po použití můžete bezpečně uzavřít ejakulát do doby možnosti omytí
  • + Doprava zdarma a dárek: 1x lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína Pink Lady Vortex je skutečně špičkový výrobek v kategorii masturbátorů a její název nijak nepřehání. PINK LADY (neboli "růžová dáma") krásně vystihuje její barvu a tvar, dodatek VORTEX potom v překladu vystihuje přesně pocit, který vás při použití tohoto dokonalého honítka očekává - tedy v češtině přeloženo "vír" nebo ještě lépe "smršť". Ano, když s ní budete šikovně zacházet, zažijete nepoznané a netušené chvíle rozkoše!

 

Na tomto videu je umělá vagína Fleshlight Pink Lady Vortex krásně představena:

 

A jak vypadá v detailní záběru vnitřní struktura Fleshlight Pink Lady Vortex je dobře vidět z následujícího videa - skutečně úplně jako reálná předloha!

 

 

Proč právě SuperSkin?

Tento ultraměkký a poddajný materiál dokonale napodobuje skutečnou lidskou pokožku a přitom je velmi odolný a pevný. Vyvolává pocit skutečného průniku do "živé" vagíny a je při kontaktu neuvěřitelně příjemný. Navíc snadno přijímá tělesné teplo a zážitek je potom ještě o třídu lepší. Ovšem tento model pro eroticky roztoužené zákazníky připravil ještě jedno překvapení, rafinovaně ukryté uvnitř masturbátoru - a tím je nový vnitřní profil vložky. Je opatřen vlnkovaným vzorem a proměnlivým průřezem, což přináší velmi dráždivý efekt. Masturbátor nepůsobí alergické reakce a snadno se čistí. Díky poddajnosti přijme tato umělá vagína bez problému i velký penis, ovšem nemusíte mít starost ani s menšími rozměry, díky elasticitě použitého materiálu si na své přijde opravdu každý.

 

Tváří se jako baterka, nikdo kolem nic netuší

Koncept umělé vagíny, ukryté do obalu, který vypadá jako běžná příruční bateriová svítilna, to byl od výrobců přímo geniální tah. Můžete si tak vzít tuhle nepostradatelnou pomůcku kdykoli a kamkoli s sebou, aniž byste vyvolali pohoršené pohledy nebo nemístné poznámky. Však od názvu tradiční "baterky" na svícení se v názvu odlišuje jen jedním písmenkem a na výslovnosti ani na vzhledu se to vůbec nepozná. Až si budete balit věci na služební cestu nebo na výlet, stačí si do seznamu dát nenápadnou poznámku "NEZAPOMENOUT BATERKU!!!" a hned budete vědět, oč se jedná. Navíc tento tvar obalu umožňuje stabilní úchop, což je pro pohodovou masturbaci také pochopitelně velice důležité. Aby toho nebylo málo, prakticky všechny modely umělých vagín Flashlight jsou na spodní straně opatřeny otočným regulátorem průchodu vzduchu, což umožňuje regulovat dráždivý podtlak, vznikající při pohybu penisu v umělé vagíně. Obal po nasazení víčka kromě nenápadného vzhledu zaručuje i dostatečnou ochranu měkkého materiálu umělé vagíny před mechanickým poškozením nebo zaprášením, poskytuje i spolehlivou ochranu před UV zářením,které měkkým plastům všeobecně moc neprospívají. Pokud nemáte možnost hned po ejakulaci honítko v klidu umýt a osušit, můžete ho zavřít víčkem a buďte si jisti, že žádný "trapas" s vytékajícím spermatem nehrozí.

 

Lubrikanty a péče o honítko

Použít vhodný lubrikant, to k umělým vagínám bezesporu patří, zážitek bude příjemnější, šetříme jemný povrch vnitřní části honítka a ještě tak prodloužíme jeho trvanlivost. Vždy používáme na vagíny z materiálu Super Skin výhradně lubrikanty na vodní bázi, silikonové mazací prostředky by totiž jemný materiál poškodily a naleptaly.

Pokud chceme dodržet správný postup při čištění, věnujme mu trochu času a postupujme pečlivě, stoprocentně se to vyplatí. Jak na to? K vypláchnutí vyjmuté měkké vložky se nejlépe hodí vlažná voda bez příměsi čistících prostředků, hlavně provedeme výplach pečlivě a nenecháme v masturbátoru nečistoty, zbytky lubrikantu ani spermatu. Potom použijeme antibakteriální čistič nebo mýdlovou vodu, v prstech s citem vložku promneme a necháme vyschnout v dobře větrané místnosti s pokojovou teplotou. Při čištění vložku můžete obrátit opatrně i naruby pouhým přehrnutím. Nepoužíváme na mytí kartáčky ani jiné mechanické prostředky a vysychání se nesnažíme urychlit teplým vzduchem ani zavěšením nad topné těleso, mohlo by dojít k nevratnému poškození vložky ze SuperSkinu. Omyjeme v případě potřeby omyjeme i tubus a víčko, dokonale vysušenou vložku ošetříme speciálním pudrem Fleshlight nebo jemným kukuřičným škrobem a přístroj sestavíme. Masturbátor je už zase jako nový a připravený na další řádění!

 

Vyhoví každému

Díky poddajnému materíálu je umělá vagína Fleshlight Pink Lady Vortex schopná přizpůsobit se různým rozměrům penisu. Spolehlivě obemkne a dráždí i úd o menším průměru nebo délce, nemusíte se do ní ale obávat vstoupit do ní ani s pořádným vybavením! Pro správný a hluboký průnik je zapotřebí otevřít vzduchový ventil na spodní části, potom to půjde perfektně. Díky novému typu zvrásnění je pocit dráždění velmi intenzívní, záleží jen na vás, jak dlouho budete rozkoš vyvrcholení oddalovat. Protože masturbátor je dokonale voděodolný, můžete si užívat erotické vzrušení i ve sprše, ve vířivce nebo ve vaně.

 

Technické údaje a rozměry:

Použitý materiál - jemný Super Skin, zdravotně zcela nezávadný

Barva - tělová, kryt v černé, šedé a dalších barevných variantách

Rozměry - délka 25 cm, minimální průměr 2cm

 

Chcete něco reálnějšího? Zkuste náš bestseller :-)

 banners_468x60_15

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…