Fleshlight Renewing Powder 118 ml, pudr na údržbu umělých vagín, honítek a masturbátorů

Kód: 211824666
Akce Novinka
Značka: Fleshlight
499 Kč –44 %
Fleshlight Renewing Powder 118 ml, pudr na údržbu umělých vagín, honítek a masturbátorů
499 Kč –44 % 280 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.1.2022
  • Údržba a obnova materiálů CyberSkin, Super Skin, LoveSkin, TPE, TPR, silikon
  • Dodavatel produkt zdražil, proto i my jsme museli zdražit. Během 3 týdnů bychom mohli mít levnější variantu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fleshlight Renewing Powder, pudr na údržbu umělých vagín, honítek a masturbátorů

 

Pokud chcete, aby umělá vagína, vyrobená z materiálu, označovaného jako CyberSkin, Super Skin, LoveSkin TPE, TPR, silikon zůstala stále měkká, pružná, vláčná a k nerozeznání podobná skutečné lidské pokožce, měli byste se o ni odpovídajícím způsobem starat. To spočívá nejen v důkladném omytí vlažnou vodou a dokonalým vyschnutím po každém použití, ale vhodné je i použití antibakteriálních prostředků a hlavně jednou za čas (především před uložením na delší dobu nečinnosti) je třeba použít RENEWING POWDER. V doslovném překladu je to "obnovovací prášek" a skutečně dokáže vaší oblíbené erotické hračce navrátit vzhled a pomoci co nejdéle udržet dokonalou kondici. Použití jakýchkoli náhrad by mohlo přinést závažné negativní následky, ať už zhrubnutí povrchu, popraskání nebo deformaci a ztrátu pružnosti. Originální pudr s vysokým obsahem kukuřičného škrobu je tím pravým prostředkem, který byste měli po opláchnutí a vysušení umělé vagíny v malém množství nanést zvenku i zevnitř a následně lehkým poklepem vmasírovat do materiálu TPE. Díky této údržbě zůstane umělá vagína stále jako nová a její používání bude přinášet maximální potěšení. Pro čištění a údržbu masturbátoru nepoužívejte mýdlo ani chemické čistící prostředky, mohlo by dojít k poškození.

Objem balení: 118 ml

Materiál: kukuřičný škrob se speciální příměsí

 

Chcete vyzkoušet něco opravdovějšího?

Tak klikni a podívej se na šťavnaté zadečky

 

Výhody a nevýhody pečujícího prášku

+ Umělou vagínu udrží v bezvadném stavu

+ Skladnost

+ Praktický aplikátor

- Jedná se v podstatě o kukučiný škrob, zde však s praktickým aplikátorem

 

Můžete se podívat i na instruktážní video: 

Recenze:

Funguje spolehlivě, i po déletrvajícím uložení bez používání byla umělá vagína jako nová, na tomhle nemá cenu šetřit. Super!

*****

Zkusil jsem i samotný kukuřičný škrob a výsledek byl stejný, pořizovací cena výrazně nižší, snad se to časem neprojeví nevhodně...

***

Balení je elegantní, ale pokud je jedinou složkou jemný kukuřičný škrob, proč si ho nekoupit rovnou? Ano, tak jsem uvažoval, ale přece jen, co když výrobce přidává nějakou složku, která napomáhá uchování a regeneraci mé oblíbené hračky? Raději neriskuji a koupil jsem originál. Funguje spolehlivě a tak strašně drahý zase není.

****

Zkoušel jsem i samotný kukuřičný škrob, ale pořád si říkám, že tam bude asi i nějaká další složka, takže jsem zůstal věrný značce...a holka zatím pořád jako nová! Můžu doporučit.

*****

Kdyby na tu pikslu nepsali složení, takhle to svádí k šetření a nákupu pytlíku kukuřičnýho šrotu..a pak zjistíte, že to nemá být šrot, ale škrob! A můžete ten pytel se šrotem vyhodit nebo nasypat drůbeži, tak jako já. Tudíž jsem zakoupil originál výrobek a je to v pořádku!

****

Na co ho použít? Umělé vagíny Fleslight a jiné najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: ČIŠTĚNÍ A ÚDRŽBA
Záruka: 2 roky