FLESHLIGHT TURBO IGNITION modrý, ORÁL + Dárek zdarma

Kód: FL810476011192
Tip
6 hodnocení
Značka: Fleshlight
2 290 Kč –15 %
FLESHLIGHT TURBO IGNITION modrý, ORÁL  + Dárek zdarma
2 290 Kč –15 % 1 949 Kč
Distribuční sklad
Můžeme doručit do:
17.8.2021

Dárek: 1x lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

FLESHLIGHT TURBO IGNITION modrý, ORAL

Napodobit pomocí erotické pomůcky dokonale dojem z orálního sexu, to dokáže jen málokterá pomůcka. Ovšem TURBO IGNITION patří mezi ty, které si s takovým úkolem hravě poradí. Konečně budete mít s honítkem pocit, že jste se skutečně nechali pořádně vykouřit! Novinkou v konstrukci tohoto inovativního masturbátoru je rozdělení vstupního otvoru postupně na tři části. První dokonale simuluje rty a jejich práci, druhý nahradí věrohodně pohyb jazyka a třetí vnitřní stěny hrdla, kam vás mnohá živá partnerka bez řádných zkušeností nejspíš ani nepustí! Díky tomu si pozvolné a zcela realistické pronikání penisu dokonale vychutnáte. Je to prostě opravdu TURBO zážitek!!! Přechody mezi těmito partiemi jsou jemné, ačkoli celkový dojem zůstává plně intenzívní. Ve spodní části masturbátoru je umístěno víčko, sloužící k přivírání a otvírání otvoru na přisávání vzduchu, což umožňuje regulaci vnitřního podtlaku podle vašich požadavků a přání. Pro čištění lze měkkou vložku snadno vyjmout z ochranného pouzdra. K omytí postačí vlažná voda s následným okapáním a oschnutím pomůcky. Doporučeno je výhradně používání lubrikačního gelu na vodní bázi.

 

Přednosti Fleshligt turbo ignition:

  • neobvyklý a velmi atraktivní vzhled
  • vidíte svůj penis v akci
  • dokonalé napodobení funkce rtů, jazyka i hrdla
  • jednoduchá a snadná údržba
  • lze použít i ve sprše, ve vaně nebo v sauně
  • neobsahuje ftaláty, testováno podle norem EU
  • + Dárek: 1x vzorek lubrikantu

 

Materiál: SuperSkin TPE

Rozměry:

            celková délka s obalem: 24,5 cm

            průměr s obalem: 10 cm

            délka pružné vložky: 22,5 cm

            vnitřní průměr: od 1,5 do max. 5 - 6 cm

Vibrace: ne

Barva: ledové modrá, průsvitná

Hmotnost: 690 g

Voděodolnost: ano

 

Není to ono? Raději něco "živějšího"? Zkuste náš absolutní bestseller

banners_468x60_15

 

Recenze a hodnocení zákazníků:

(originální recenze zákazníku přeloženy ze zahraničního webu)

 

Prakticky stejně dobré jako skutečný orální sex. Skvěle propracováno, hlavně uvnitř, výrobce si zaslouží pochvalu a poklonu zároveň. Doporučuji!

*****

Moc se mi to líbilo, ačkoli několik minut mi trvalo, než jsem si zvykl. Aby byl efekt dokonalý, musí být penis dokonale ztopořený, k tomu ale dojde hned na prvním stupni zasouvání úplně spolehlivě. Dokonce i zvuk, který pomůcka vydává, mi připadal velmi vzrušující a reálný. A na pohled je to prostě bomba. Ode mne všechny dostupné hvězdičky a velké doporučení!

*****

Já nevím, asi je se mnou něco špatně, ale tak vzrušenej jako při klasickém orálním sexu jsem nebyl, je to prostě kus umělé hmoty, na to jsem nedokázal zapomenout. Ale svůj účel splní, uděláte se rychle...Tak nějak napůl...

***

Mám pro vás dobrou zprávu: líbí se mi to, je to prostě úžasná věc! Jsem nevidomý a tak o vzhledu vím jen to co jsem slyšel a co dokážu nahmatat, ale ačkoli si nevychutnám tu prý "ledovou" modrou barvu, jinak všecko prostě a jednoduše na jedničku, Doporučuji moc a moc!

*****

Zpočátku mě trochu mátlo, jak je to s těmi třemi vrstvami, moc jsem nepochopil, co se to vlastně o výrobku píše. Ale jakmile jsem se do něj začal zasunovat, už jsem dobře věděl, že to je přesně ono! Opravdu, to je jako skutečná ústa, díky nebesům za ten nápad, že jsem se správně rozhodl, doporučuji každému!

*****

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky