Masturbátor FLEXIBLE Stroker Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211824672
3 hodnocení
499 Kč –51 %
Masturbátor FLEXIBLE Stroker  Nyní v akci! + Dárek zdarma
499 Kč –51 % 240 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárek: 1x lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masturbátor FLEXIBLE Stroker

Moderní masturbační pomůcka pro muže v "tunelovém" oboustranném provedení. K maximálnímu dráždění slouží rafinovaně rozložené výstupky, jejichž rozložení se střídá a stimuluje tak penis ze všech stran. Výstupky jsou z pružného silikonu a ve válci těla masturbátoru se nacházejí v osmi řadách. Otevřený konec umožňuje masírovat penis až u kořene nebo naopak na konci včetně žaludu. Výron ejakulátu lze sledovat okem, což je vhodné i pro erotické hrátky ve společnosti partnerky. Použitý materiál je stoprocentně nezávadný, neobsahuje ftaláty a prošel i náročnými testy podle nařízení a směrnic EU. Doporučeno je používání lubrikantů na vodní bázi.

 

Přednosti masturbátoru:

  • příjemný měkký materiál
  • díky otevřené zadní straně minimální čistění
  • velmi dráždivé výstupky uvnitř
  • na jakoukoli délku penisu

Materiál: PVC a silikon

Rozměry masturbátoru:

            délka: 12 cm

            vnější průměr: 6,5 cm

            vnitřní průměr: 4 cm

Vibrace: ne

Barva: tmavě šedá

 

Recenze a hodnocení masturbátoru Flexible Stroker:

(originální recenze přeloženy od zákazníků ze zahrančního webu)

Vypadá docela futuristicky a měl jsem z něj trochu respekt, ale dráždění vnitřními lamelami a výstupky je tak neskutečně slastné, že jsem to nečekal ani náhodou. Příjemné překvapení, které doporučím úplně každému!

*****

Bezesporu mnohem lepší než jsem očekával. Byl to dárek, jinak bych asi z toho ozubení a "bodláků" měl strach, ale je to jinak, moc príma dráždí. A že je válec bez ukončení, to je taky suprovej nápad. Já hlasuji pro koupi všemi deseti.

*****

Nepoužívám to příliš často, ale když to dělám, dostávám se docela rychle, protože jsem si na tohle honítko ještě nezvykl. Snadno se čistí horkou vodou a mýdlem, příjemně táhne sem a tam, v pohodě.

****

Vypadá skvěle, jako z budoucnosti a výtečně na mě působí. Když chci, stačilo by párkrát potáhnout a je spermotrysk! Ale já si to radši vychutnávám, chvílemi zpomaluji a používám lubrikant. Pro muže mého typu s neustálou depresí je to přímo spasitel!

*****

Bylo to docela těsné i s lubrikací. Chvíli trvá, než se pomůcku naučíte správně držet, neboť je nezvykle tvarovaná. Ovšem nemohu říci, že by to bylo plýtvání penězi a zklamání, rozhodně jsem tomu po chvíli přišel na chuť!

****

Moc mi to s tím nejde, asi mám strach z těch výstupků, sotva jsem ho nasadil. Pořídím si něco méně drsného, nějakou poddajnou gumovou erotickou hračku. Podle mého to není pro každého, ale leckomu právě taková masturbace může vyhovovat.

***

Balení velmi diskrétní. Kvalitní prvek, který dobře replikuje vaginální sex. Je to dost těsné při vložení, takže mazání je nutností. Vnitřní design jádra je na místě pro zajištění velkého orgasmu, dobře se drží. Snadno se dá vyčistit.

*****

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…