Masturbátor LIP SMACKING HAND JOB, Ušatá Bára Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211824670
1 hodnocení
Značka: Fleshlight
319 Kč –28 %
Masturbátor LIP SMACKING HAND JOB, Ušatá Bára  Nyní v akci! + Dárek zdarma
319 Kč –28 % 230 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dárek: 1x lubrikant

Detailní informace

Detailní popis produktu

Masturbátor LIP SMACKING HAND JOB, Ušatá Bára

Nezvykle řešené honítko, které každého zaujme už na první pohled. Jak se s ním vlastně zachází? Do oušek po stranách zasunete opatrně prsty (viz obrázek) a potom otvor s vymodelovanými rty nasadíte na penis. Nebojte se, ouška i otvor jsou velmi poddajné, půjde to snadno. Materiál, ze kterého je tato erotická pomůcka vyrobena, se nazývá TPR neboli Super Skin a svým povrchem i na omak připomíná zcela věrohodně lidskou pokožku. Navíc se od ruky i penisu snadno ohřeje a potom je zážitek ještě mnohem intenzívnější. Můžete ho také (opatrně!) ohřát vložením do vlažné vody. Při použití lubrikantu je průnik snadný a pohyby rukou dosáhnete orgasmu v okamžiku, kdy si to budete sami přát. Použitý materiál neobsahuje ftaláty, je zdravotně zcela nezávadný a prošel i zdravotními testy EU. Pro snadnější pohyb a příjemnější pocit výrobce doporučuje použít přiměřené množství lubrikačního krému na vodní bázi.

 

Přednosti masturbátoru LIP SMACKING HAND JOB :

  • snadné použití
  • nezvyklé a dráždivé řešení
  • malé rozměry, může být vždy po ruce
  • příjemný, poddajný a přitom trvanlivý materiál
  • sami si určíte intenzitu erotického dráždění

Materiál: TPR bez ftalátů

Rozměry masturbátoru:

            délka: přibližně 10 cm

            průměr: materiál je měkký a velmi přizpůsobivý

Vibrace: ne

Barva: tělová

 

Recenze a hodnocení:

Praktická a snadno skladná pomůcka pro každého muže. Mohla by snad být o něco delší, ale je krásně poddajná. Díky očkům se výborně drží, nevyklouzne z ruky. Doporučuji i pokročilejším, mám z ní skvělý pocit!

*****

Moc šikovná pomůcka, za příjemnou cenu a z velice dobrého materiálu, opravdu jako lidská pokožka. Vypadá malá, ale roztáhne se a poddá. Snadno se čistí, prostě nemá za ty prachy vážně chybu! Říkám ANO!!!

*****

Když jsem tuto zvláštní pomůcku poprvé použil, myslela jsem si, že jsem narazil na pannu. Bylo to tak dobré, že to nedokážu vysvětlit, čím vlastně. Budete určitě spokojeni, pokud také zakoupíte právě tohle.

*****

Mile mě tahle nenápadná hračka překvapila, skutečně jsem měl pocit, jako bych ho vložil do úst nějaké dívky. Stačí pár pohybů a musíte zpomalit, abyste hned nestříkali, stále se lze pohybovat na hraně maximálního vzrušení a když už to nevydržíte, tak to bude stříkat! Paráda, doporučuji pořídit.

*****

Vyhlížel jsem nějaký zajímavý masturbátor pro kamaráda, nakonec jsem zvolil tenhle pro jeho neobvyklé zpracování. A podle toho, co mi povídal, tak jsem se mu skutečně trefil do noty, je prý maximálně spokojený. Takže doporučuji, ale z druhé ruky, sám jsem nezkoušel.

*****

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…