Masturbátor PDX Elite Cock Compressor Vibrator + Dárek zdarma

Kód: 05913270000
Novinka Tip
7 hodnocení
Značka: Pipedream
ZdarmaZdarma 2 890 Kč –14 %
Masturbator PDX Elite Cock Compressor Vibrator (2)
2 890 Kč –14 % 2 490 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Odnímatelný dobíjecí vaginální masturbátor v černé barvě s přísavkou pro použití bez rukou. Uvnitř se naházejí stimulační jádra pro zvýšené vzrušení a můžete nastavit 5režimů masturbace, a sání, k tomu navíc 10 režimů intenzity vibrací. Použitá technologie s označením "airbag" masturbátor přifoukne, takže kontakt s penisem je zcela dokonalý. Vložka masturbátoru je umístěna v pouzdře, na jehož konci je nastavitelná přísavka, tudíž pomůcku můžete snadno připevnit k jakýkoliv rovný povrch a úhel sklonu masturbátoru si přizpůsobit dle vlastní potřeby.

Vnitřní vložka masturbátoru je vyrobená z materiálu Fanta Flesh, a je opatřena masážními výstupky pro zcela realistický zážitek. Opravdu nepoznáte, že to není pravá lidská kůže. Výhodou bezesporu je, že vložka masturbátoru je vyjímatelná, což usnadňuje její údržbu a vymývání, jinak také můžete samotnou vyjmutou vložku použít  jako masturbátor. Dalším příjemným překvapením jsou regulovatelné vibrace v rozsahu deseti stupňů intenzity. Kromě ovládání vibrací je ti i druhé tlačítko, které slouží k nastavení vnitřního tlaku a tím i intenzity masturbace. Masturbátor se dobíjí pomocí USB kabelu, žádné baterie nepotřebujete.

Po očištění masturbátoru použijte na vstupní část masturbátoru i jeho vnitřek pudr na bázi kukuřičného škrobu Fanta Flesh, který je součástí balení. Správnou údržbou prodloužíte životnost vašeho masturbátoru.

 

Rozměry:

celková délka: 21 cm

průměr vstupu: flexibilní

materiál: TPR, ABS

Součástí dodávky je i dobíjecí - USB kabel a silikonové erekční kroužky

 

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo

1 SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_black

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky