Masturbátor PDX ELITE Deluxe Mega-Bator + Dárek zdarma

Kód: 3000013950
Novinka
8 hodnocení
Značka: Pipedream
4 790 Kč –7 %
17867 masturbator pdx elite deluxe mega bator
4 790 Kč –7 % 4 449 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Deluxe Mega-Bator je jediný hands-free masturbátor na světě, který vykonává veškerou práci za vás, takže můžete zažít dokonalý zážitek bez použití rukou! Inovativní Deluxe Mega-Bator kombinuje hands-free rotaci a stlačení, které si můžete vychutnat v 10 jedinečných vzorech pro zcela přizpůsobitelné masturbace.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Toužíte po masturbátoru, který udělá vše za vás? A navíc úplně dokonale? no, PDX Elite Deluxe Mega-Bator  to skutečně dokáže. Má dobíjecí baterie, nepotřebujete tedy nakupovat baterky, stačí ho připojit USB kabelem ke zdroji energie. Navíc nabízí kombinaci dvou dráždivých pohybů - rotace a podtlakového sání. Pro nastavení masturbace podle vašich přestav se nabízí pět volitelných rychlostí a deset pulzačních vzorců! Přinese vám i možnost změny - tento masturbátor má totiž tři vyměnitelné masturbační kloboučky - ve tvaru vaginy, úst i análu.

Deluxe Mega-Bator je jediný hands-free masturbátor na světě, který vykonává veškerou práci za vás, takže můžete zažít dokonalý zážitek bez použití rukou! Inovativní Deluxe Mega-Bator kombinuje rotaci a stlačení, takže si masturbaci užijete naplno!

Baterie je dobíjecí, potřebný USB kabel je součástí balení 

Materiál: TPR, ABS 

Hloubka vložky: 79 mm

Nabíjení: plné nabití cca 2 hodiny

Výdrž: až 1,5 hodiny

V balení navdete kromě masturbátoru a přísavky i nabíjecí USB kabel, 3 vyměnitelné masturbační kloboučky, 3  silikonové nevibrační erekční kroužky - vnitřní průměr 38 mm, 32 mm, 25 mm, lubrikační gel na bázi vody (29 ml) a vzorek čističe erotických pomůcek Refresh Toy Cleaner (29 ml)

Upozornění: před spuštěním je nutné odstranit žlutou bezpečnostní nálepku uvnitř masturbátoru!

 

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky