Masturbátor pro muže VerSpanken - Wavy (with FoamWieners Solid Purple) + Dárek zdarma

Kód: E23726
Novinka
Neohodnoceno
999 Kč –32 %
Masturbator pro muze VerSpanken Wavy (with FoamWieners Solid Purple)
999 Kč –32 % 679 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Exkluzivní novinka v podobě masturbátoru pro muže vyrobená známou značkou Big Teaze Toys. Ta dbá na inovativní řešení svých výrobků a poskytuje záruku nezávadného materiálu nejvyšší kvality. A v čem je tento masturbátor tak jedinečný? Tato "vagína" je unikátní v tom, že můžete její vnitřek (2 "fazole") vložit do mikrovlnné trouby nebo lednice a zvolit tak teplotu, která vám bude co nejvíce vyhovovat. Je libo žhavá, ledová nebo obojí? Zkuste a uvidíte sami!

Verspanken není klasickou vagínou jako ostatní výrobky, ale je tvořena tvrdým plastem, v něm jsou vložené výplně a po zacvaknutí do sebe drží jako celek. Výplně masturbátoru jsou obnovitelné, navíc si můžete vybrat ze tří různých typů. V tomto masturbátoru je již vložka FoamWieners™ s ladně zvlněnou texturou ve fialovém provedení. K dostání jsou také vložky s dokonale hladkou texturou (v modrém) a s dráždivými hrbolky (v zeleném provedení). Obě "fazole", které jsou uvnitř a dají se velice lehce oddělit, můžete dát v libovolné kombinaci buďto do lednice, nebo do mikrovlnné trouby. Sami poté zjistíte, co přesně vám vyhovuje více. Velmi doporučovaná je kombinace horké nahoře a studené dole. Můžeme vám slíbit, že takovou masturbaci jste ještě nezažili!

Použití Verspanken je velice jednoduché, po rozbalení je před prvním použitím potřeba výrobek důkladně umýt (masturbátor je 100% voděodolný). Po zasunutí penisu do masturbátoru není zakryt celý penis, ale masturbátor pracuje jako prodloužená ruka. Ve videu (pod textem) můžete vidět různé techniky použití, ať už jste sami (vložení mezi matrace, obouruč, ze strany na stranu atd.), nebo společně s protějškem. Před každým použitím naneste přiměřené množství gelu na penis i na samotný masturbátor, další krok je již zcela na vás. Rotujte, twistujte, otáčejte, experimentujte, hrajte si.... a ve chvíli, kdy skončíte, stačí VerSpanken jednoduše otevřít, odejmout vložku a pod vlažnou tekoucí vodou očistit, popřípadě vydezinfikovat. Zažijte něco nového s touto originální erotickou hračkou, nebudete litovat!

 

Celková délka: 23 cm, průměr: 10 cm

Materiál: zdravotně nezávadný ABS (neobsahuje ftaláty)

Brava: purpurová a černá

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

 Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky