Mega fuck slut + Dárek zdarma

Kód: 05042200000
Novinka
Značka: Pipedream
44 990 Kč –12 %
Mega fuck slut
44 990 Kč –12 % 39 490 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Masturbátor se dvěma milostnými otvory ve tvaru ženského těla.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opravdu parádní kousek, se kterým si užijí naplno i ti nejnáročnější z nás! Jedná se o zcela realisticky zpracované torzo ženského těla v přirozených barvách s detailním propracováním všech detailů. To se týká i těch, které nejsou na první pohled viditelné, vagína a análek jsou opatřeny výstupky a zahloubeními, které odpovídají na sto procent skutečnosti. Nechybí samozřejmě ani malý, rozkošný pupík. Navíc je torzo figuríny řešeno jako oboustranné, takže si můžete partnerku otočit na znak nebo na bříško, pokaždé budou přístupná pro váš nabitý penis. Ke dráždění a dotykům se mimořádně dobře hodí i pružná, poddajné poprsí se vztyčenými bradavkami. Určitě neodoláte a vyzkoušíte i oblíbený sex "mezi kozy", co říkáte? A při poloze na břiše je zase provokativně vyšpulený zadeček neodolatelnou výzvou k zasunutí.

Nemusíte mít strach, že byste se po skončení erotických hrátek a dovádění nedokázali o tu, která vás tak pěkně uspokojila, správně postarat. Postačí celý povrch omýt vlažnou vodou, stejně tak vypláchnout i otvory rozkoše a potom ji lehce, s citem otřít měkkou osuškou. Pokud odoláte, nevzrušíte se a nedáte si ještě jedno nebo dvě čísla, tak ji následně nechte oschnout při pokojové teplotě, případně můžete sušení urychlit vysoušečem vlasů, přepnutým na jen mírně teplý vzduch. Nakonec ji ošetříte speciálním pudrem nebo jemným zásypem z kukuřičného šrotu a můžete ji uložit, počká na vás a bude hned připravena poskytnout vám znovu vrcholnou rozkoš.

 

Rozměry: 69 x 36 x 22 cm

Hmotnost: 13,83 kg

  • Obsah balení: torzo Mega Fuck, lubrikační gel, desinfekce
  • Materiál: thermoplastická pryž
  • Upozornění: Masturbátor se nesmí používat ve vodě. Do kanálku na krku se nesmí dostat tekutina, mohlo by dojít k poškození.

Chceš vyzkoušet nejprve něco levnějšího?

SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_black

 

Doprava: Protože je tento produkt větší a těžší, nelze ho poslat na výdejnu Zásilkovna. V košíku tedy vyberte buď Českou poštu balík do ruky, nebo balík na poštu, nebo kurýra DPD. Dopravu máte zdarma a diskrétnost je 100% zaručena, z balíku nelze nic poznat, za to ručíme.

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky