Oral sex lover - vibrační orální masturbátor 5.0, umělá vagína Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: A32
25 hodnocení
Značka: LyBaile
1 490 Kč –20 %
Oral sex lover - vibrační orální masturbátor 5.0, umělá vagína  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 490 Kč –20 % 1 190 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • dárek: 2x lubrikant, 4x AA baterie
  • Automatické vibrační orální masturbátor
  • Několik módů vibrace a pulzace
  • Kvalitní produkt za rozumnou cenu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dárky: 2x vzorek lubrikantu, 4x AA baterie

Oral Sex Lover 5.0 - vibrační orální masturbátor

Top produkt v pánské masturbaci. Vibrační honítko, simulace orálu s 30 vibračními módy. Ale věřte, že dál jak k pátemu módu se nedostanete ;) 

 

Popis masturbátoru:

Pokud zatoužíte po skutečně realistické simulaci orálního sexu, dokonalý pocit kontaktu s lačnými a chtivými ústy přinese spolehlivě moderní vibrační honítko Oral Sex Lover 5.0 (někdy nazýván i Apollo Power Stroker).

oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

V červeno černě zbarveném tubusu čeká na penis překvapivě jemný a přitom dráždivý jemně vroubkovaný povrch, který umožní poměrně hluboký zásun i jemné dráždění jen na žaludu a špičce údu

Baile oral sex lover 5.0 vibrační masturbátor, umělá ústa, vnitřek, honítko, umělá vagína blog

Protiskluzové provedení s hebkým povrchem zaručuje snadné uchopení a přidržení pomůcky přesně tak, jak si budete přát. Vyrábí se i s přísavkou, která v tomto případě není nezbytně nutná a produkt je s ní jen zbytečně drahý.

Baile oral sex lover 5.0 vibrační masturbátor, umělá ústa, v ruce, honítko, umělá vagína blog

Pro zvýšení příjemných vjemů a prodloužení dráždivého zážitku je vhodné použít lubrikační gel na vodní bázi (doporučujeme přikoupit zde), ovšem přístroj lze použít i bez něj, potom je kontakt značně výraznější a vyvrcholení je možné dosáhnout i mnohem rychleji.

3-oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

S výdrží přístroje není si třeba starosti, díky čtyřem tužkovým bateriím typu AA (dostanete od nás jako dárek zdarma) zvládne dlouhý provoz i při střídání různých volitelných módů. Těch je k dispozici plných třicet (!), takže erotický zážitek může být pokaždé jiný a vždy maximálně vzrušující.

2-oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

Teprve poté, co stimulátor vyzkoušíte, si plně uvědomíte, proč se stal velkým hitem mezi erotickými pomůckami!

8-oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

Masturbátor se nehodí k používání ve sprše nebo ve vaně, ale při omývání a čištění se trochy vody pochopitelně není třeba obávat.

Vnější rozměry jsou 22 x 8 centimetrů (délka x maximální průměr v nejširší části), hmotnost 280 gramů (i s bateriemi). Vnitřní část simulátoru je zhotovena z jemného materiálu TPR, který je mimořádně pružný, zdravotně zcela nezávadný a barevně i pocitově dokonale napodobuje skutečnou ústní dutinu. Ovládací prvky ve formě tlačítek jsou snadno přístupné.

5oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze4-oral-sex-lover-5.0-oralni-honitko-masturbator-superpenis.cz-sexshop pro muze

 

Dárek k masturbátoru Oral Sex Lover 5.0:

+ 2x lubrikant (vzorek)

+ 4x AA baterie

 

Plusy honítka:

+ 30 vibračních módů

+ Silné, přitom příjemné vibrace

+ Vibrační vajíčko přímo u žaludu

+ Snadné ovládání na dva čudlíky (ON/OFF, vibrace)

+ Velmi snadné čištění

+ Tvar, ergonomie, design, materiály

+ Je kupodivu velmi lehké

+ Kvalitní značka

+ Dobrá skladnost

 

Mínusy honítka:

- Vibrace samozřejmě vytváří trochu hluk (asi jako vibrace telefonu na max.)

- Lubrikant + pohyby nahoru dolu trochu čvachtají, ale bez lubrikantu bez problému.

 

Celkové hodnocení: 95%

 

Autentická recenze z testování produktu Oral Sex Lover 5.0 - vibrační ústa/orál

 

Wow, tak tohle jsem nečekal, vibrační masturbátory docela znám, ale tohle byla jiná liga. Masturbátor vypadá jako nějaká designová hračka nebo malá kuželka. Na dotek velmi příjemný a kvalitní materiál, velmi poctivé zpracování, taky aby ne, když je od jednoho z největších výrobců erotický pomůcek Baile, který pokročil jak v celkové kvalitě, designu tak i propracované funkčnosti.

 

Když honítko vezmete do ruky, krásně do ní zapadne. Otvor na spodní straně vypadá doslova jako doširoka otevřená ústa s jazykem, která vás chtějí okamžitě pohltit :) Penis se dá zastrčit asi 10 cm dovnitř. Použil jsem trochu lubrikantu (lze to dobře i bez něj) a zmáčkl ON a hned mi bylo jasné, že tohle je pecka, zabrnělo mě po celém těle. Začal jsem si hrát s vibračními módy a než se dostal k šestému módu z třiceti bylo hotovo. Konečná fáze je totální extáze, která se ani nedá popsat. Nebudu zabíhat do detailů, ale věděl jsem, že tohle je můj favorit a nejspíš i vítěz roku 2018.

 width= width=

Celá genialita je totiž v tom, že vibrační vajíčko se nachází přímo v místech, kde je žalud, takže vibrace jsou dostatečně intenzivní a přitom tak akorát. Můžete tedy pohybovat nahoru a dolu a nebo mít honítko pořád na místě a jen si užívat různě stupňované vibrace. Uvnitř jsou navíc chytře rozmístěné jemné výstupky, které vše umocní. Navíc si vezměte, že masturbátor používá 4 AA baterie, což je oproti jiným dost síla :).

 width= width=

Další skvělou věci je snadné mytí. Celý přístroj se dá bez problému namočit a dokonce jsem pro umytí použil i jemné mýdlo, což je v pořádku, protože vnitřek je z měkkého TPE a vnější tubus z tvrdšího TPR. Čištění bylo asi zatím nejsnazší ze všech sofistikovanějších masturbátorů co jsem kdy zkoušel.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…