Orální stimulátor pro pány Executive Oro Simulator + Dárek zdarma

Kód: 3002102220
Novinka
Neohodnoceno
1 390 Kč –17 %
17015 oralni stimulator pro pany executive oro simulator
1 390 Kč –17 % 1 150 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Orální stimulátor pro pány Executive Oro Simulator

Když chci masturbaci - tak si ji pořádně užít, to by mělo platit pro každého "honiče"! Vibrační pánský masturbátor Executive Oro Simulator umožňuje dodat masturbaci nový rozměr, prodloužit si slast před orgasmem a zvýšit svou sexuální výkonnost, to vše najednou a skutečně na nejvyšší úrovni.

Díky silikonové vložce s mnoha simulačními výstupky a možností regulovatelných vibrací má jednu nezvyklou vlastnost navíc! Tou je možnost přifouknutí vložky pomocí balonku a tím pádem zvýšení tlaku na penis. Tak lze snadno i v průběhu masturbace ovlivňovat intenzitu dráždění a těsnost zásunu.

Ovládání vibrací s provádí jednoduše, slouží k němu dálkový ovladač s kabelem, opatřený tlačítkem. Vibrace jsou poměrně silní a soustředěné hlavně do kuličky na konci vnitřního tunelu masturbátoru. Na můžete si vybrat z deseti různých funkcí nastavení vibrací a pulsů. Pro regulaci těsnosti slouží balonek, který po stisku pumpujete vzduch do komory, tvořící tělo masturbátoru. Tak lze tlak na penis zvýšit nebo snížit podle potřeby. Balonek je pro rychlé snížení tlaku opatřen i pojistným ventilem. Jednoduše paráda, co si budeme povídat!

A aby toho nebylo málo, tohle rafinované honítko je stoprocentně vodotěsné, takže si s ním můžete užívat i ve sprše, ve vaně...kde jen budete chtít...

K používání simulátoru samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál TPE, z něhož je vložka simulátoru vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání simulátoru nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek.

 

Rozměry: celková délka 17,5 cm, vnitřní délka 8,5 cm, vnitřní průměr max. 5 cm, délka kabelu cca 80 cm

Barva: černá

Materiál TPE (vložka, neobsahuje ftaláty), silikon (tlačítko), ABS plast s PU úpravou (tubus, ovladač), PVC (kabel), latex (hadička, balonek)

Baterie: 2xAAA (nejsou součástí balení)

1 SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_white

 

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Údržba simulátoru:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo