PicoBong Čistící sprej v praktickém cestovním balení Toy Cleanser 10ml + Dárek zdarma

Kód: 211824665
Novinka
2 hodnocení
Značka: PicoBong
259 Kč –40 %
PicoBong Čistící sprej v praktickém cestovním balení Toy Cleanser 10ml  + Dárek zdarma
259 Kč –40 % 155 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Čištění a desinfekce materiálů CyberSkin, Super Skin, LoveSkin, TPE, TPR, silikon, ABS

Detailní informace

Detailní popis produktu

PicoBong Čistící sprej v praktickém cestovním balení Toy Cleanser 10ml

Pro čištění a dezinfekci výrobků z umělých hmot (CyberSkin, Super Skin, LoveSkin, TPE, TPR, silikon, ABS) je třeba vždy použít odpovídající a vhodné prostředky, jinak riskujete zbytečně poškození, někdy i dost závažné. Právě tento čistící prostředek je velmi šetrný a neobsahuje tvrdá mýdla ani umělá barviva nebo ředidla, která by mohla erotické pomůcky snadno poškodit a znehodnotit. Slouží k desinfekci a současně k čištění, podporuje i regeneraci používaných materiálů (nejčastěji TPE). Hodí se pro všechny typy umělých vagín, vakuových pump a jiných erotických pomůcek i z latexu nebo PVC. Bezbarvý, neparfemizovaný, bez alkoholu.

Objem: 10 ml

Balení: 1 ks

1 SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_black

 

Recenze:

(Originální recenze přeloženy ze zahraničního webu)

Doporučeno je i použití před "akcí", to tedy většinou nedělám, ale na očištění funguje úplně a zcela dokonale, rozpustí zbytky lubrikantu i všechno ostatní, pomůcku pak lze snadno omýt a otřít.

*****

Hygiena především, u těchto pomůcek by to mělo platit dvojnásob, takže používám a pohoda, zcela bez problémů. Za mě souhlas a doporučení.

*****

Velmi šikovné a nápadité balení, vypadá to jako značkovač a čistí dokonale, občas jsem to použil i na hračky svých dětí.

*****

Snadno se používá, diskrétní balení a příjemná vůně, takže co by člověk ještě mohl chtít? Jen by toho mohlo být v tubě víc...ale za ty peníze pohoda, vím, že nic nepoškodím.

****

Tento produkt bez výhrad doporučuji. Poměrně výrazná a příjemná vůně odstraní veškeré pachy a perfektně dezinfikuje. Má všestranné využití.

*****

Doplňkové parametry

Kategorie: Externí sklad
Záruka: 2 roky