Příruční umělá vagína Pink tight pussy 1.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566286
10 hodnocení
499 Kč –40 %
Příruční umělá vagína Pink tight pussy 1.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
499 Kč –40 % 299 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Ruční vagína, tak jak jí máte rádi o délce ideálních 16 cm. + Dárek vzorek lubrikantu. Hloubka 16 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Umělá vagína Pink tight pussy

Jednodušší, cenově přístupný model pro každého, kdo si masturbací ukrátí dlouhou chvíli spíš jen občas. Příruční vagína, která je snadno transportovatelná díky malým rozměrům a přitom odvede víc než kvalitní práci. Měkký povrch a dokonalé zpracování včetně výstupků a zvrásnění uvnitř zaručí výbušný, plnohodnotný orgasmus. Hodí se zejména k uchopení do ruky, pro lehčí vniknutí i snadné kopulační pohyby poslouží výborně aplikace vhodného lubrikačního gelu na vodní bázi, který nepoškodí povrch masturbátoru. I vnější strana je opatřena vlnitým plastickým vzorem, takže dobře padne do ruky a snadno se používá. Ke zvýraznění dráždivosti na pohled i při použití jsou na tomto modelu zcela věrohodně zpracovány i dráždivě pootevřené stydké pysky. Pojme bez problémů penis až do délky 16 centimetrů, snadno se čistí vlažnou vodou.

 

  Výhody:

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

+ Dokonalé zpracování detailů

Hloubka 16 cm

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v černém sametovém sáčku (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadný černý sáček, položit na něj oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

Přenosná, snadné uložení, vhodná i na cesty

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujeme přikoupit zde). 

 

Použití umělé vagíny:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění umělé vagíny:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 16 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…