Umělá vagína, zadeček 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 21008
7 hodnocení
1 290 Kč –57 %
Umela vagina, superpenis (9)
1 290 Kč –57 % 561 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • Šířka 20 cm, délka 19 cm, váha 1,1 kg
  • Hloubka vagíny 11 cm
  • Dárek 2x lubrikant
  • Základní verze umělé vagíny
  • Nižší cena
  • Pouze vagína, anál je pouze naznačen

Detailní informace

Detailní popis produktu

Někteří zákazníci nebyli zcela spokojeni, tento produkt již nebudeme nabízet.

Umělá vagína, zadeček 2.0 | Dárek zdarma

Dopřát si pořádnou jízdu a přitom neplakat nad průvanem v peněžence: Jasně že to jde, čas "ručního drandění" už je dávno překonán a na doma si můžete pořídit i za přijatelnou cenu moderní masturbátor, který přináší mnohem lepší pocity a určitě si s ním užijete. Hodí se i pro ty, kdo si chtějí šukačku s torzem teprve vyzkoušet a nehodlají (nebo z nejrůznějších důvodů nemohou) momentálně investovat do nejdražších modelů. 

Umela vagina, superpenis (9)

Parádní měkká prdelka s dráždivě pootevřenými a penisu chtivými stydkými pysky, která provokuje už na první pohled a na omak působí díky použitému materiálu zcela realisticky. S ohledem na výrazně nižší cenu je třeba se smířit s absencí análu, i tak vám ale tenhle jedinečný kousek přinese spoustu potěšení, vzrušení a určitě i divoký orgasmus, končící řádnou ejakulací. Ať už se vystříkáte do vagíny nebo za záda torza, dbejte na správnou údržbu, která spočívá i v odstranění zbytků ejakulátu a lubrikantu. Když použijete kondom, bude setření zbytku lubrikantu ještě snadnější, to už ale záleží jen a jen na vás.

Umela vagina, superpenis (8)

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou pouze přípravky na vodní bázi, které materiál TPR, z něhož je masturbátor vyroben, nijak, nepoškozují. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání masturbátoru nelze doporučit - ne, že by to nešlo, ale ochudili byste se o realistický pocit a úžasný zážitek.

 

Barva: tělová s lehkým probarvením detailů podle skutečnosti

Materiál: TPR

Rozměry: šířka 20 cm, délka 19, výška 7,5 cm

Vhodná pro penis do šířky max. 4,5 cm

Hloubka vagíny: 11 cm (o pár cm se materiál natáhne)

Typ konce: uzavřený

Hmotnost: 1,1 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…