Realistická umělá vagína teen 2.0 - Ride That Ass Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 21566
26 hodnocení
2 990 Kč –70 %
umělá vagína, umělá vagína v realistické velikosti, prdelka, pussy, superpenis (2)
2 990 Kč –70 % 880 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • šířka 18 cm, délka 18 cm, váha 1,9 kg
  • Na pohled vzrušující a vyšpulená
  • Skvělé tunely vagíny i análu, velmi velmi úzká
  • Již zítra doma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realistická umělá vagína teen 2.0 - Ride That Ass | Doprava zdarma a 1x lubrikant zdarma

No jen se na ni podívejte. Tahle nádhera si vyloženě říká o protažení pořádným kolíkem a ne jen jednou. Vždyť také nabízí k radovánkám nejen věrohodně zpracovanou vagínu, ale i o něco těsnější a tím dráždivější análek, kde se uděláte během chvilky! Můžete ji hladit a nebo taky pořádně zmáčknou a plesknout po oblinách prdelky, stejně neuhne a s chutí nastaví. Chcete-li si užít naplno a mít pocit úplně reálného sexu, je vhodné použít přiměřené množství (tedy ani málo, ani moc) kvalitního lubrikantu. Můžete jí nechat kalhotky a zahrát si "na rychlovku" nebo si ji vysvléknout, polaskat a potom jí nandat, co se do ní vejde! Však ona to vydrží - a navíc bude ještě spokojeně pomlaskávat při každém zásunu!

 

Naše video (bez zvuku), na videu je o pár cm větší model.

 

Rozměry: šířka 18 cm, délka 18 cm, výška 11 cm

Hmotnost: 1,9 kg

Hloubka zásunu: vagína 16 cm, anál 12,5 cm

Materiál: TPR

Barva: tělová


 

Bonus reálné fotky z testování:

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Ride That Ass prdelka zezadu honítko masturbator sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Ride That Ass prdelka z vrchu honítko masturbator sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Ride That Ass prdelka z boku honítko masturbator sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Ride That Ass prdelka s otevrenymi vstupy honítko masturbator sexshop superpenis.cz

Recenze zákazníků:

(Přeloženy ze zahraničního webu)

*****

Nevěděl sem, co mám od výrobku očekávat, jsem v masturbaci spíš začátečník a tak nemám možnost srovnání, ale je to skvělý pocit. Dokonalé provedení zvenčí i zevnitř, malé rozměry a moc příjemný pocit při kontaktu. Zatím neuvažuji, že bych koupil něco jiného, moc mi vyhovuje, doporučuji!

****

Přece jen je to menší než některé jiné modely, co jsem zatím viděl, ovšem s ohledem na cenu paráda. A s lubrikantem stačí zamhouřit oči, pustit si nějakou vhodnou muziku nebo kulisu vzdychání z porna a je to nááádhera!

****

Hned po vybalení z krabice je to zábavná záležitost. Tvar je dokonale vystižený, přitom je materiál nádherně poddajný a hned se vrací do původní podoby. Výhodou je i možnost použití s kondomem, potom je čištění velice rychlé a jednoduché. "Zadní vchod" by pro mě mohl být ještě o něco těsnější, ale oceňuji možnost hlubokého zasunutí! Skvělá věc na osamělý večer, ráno i noc!

****

Rozhodně to není jednoruční hračka. Buď "to" musíš položit na něco stabilního a zajet do ní, nebo ji zapřít, případně uchopit rukama za boky. Nevím, možná něco dělám spatně, ale jinak mi klouže, jakmile se do ní pořádně "opřu". Ale uvnitř moc příjemný pocit, hodně realistický, hned se ohřeje na tělesnou teplotu.

*****

Anální trakt této erotické "hračky" je pěkný a krásně těsný, Vjezd do vagíny pohodlný, možná trochu volný, ale při střídání obou otvorů je to dobré, když chce člověk nějakou dobu vydržet a ne hned cákat. A super pocit je, že ho tam můžu bez obav zarazil až po kulky a nenarazím na dno!

*****

Šel jsem do tohohle modelu s tím že získám umělou vagínu a anál v jednom, což se mi zcela dokonale splnilo. Malé rozměry jsou ideální na uložení doma, ovšem když se do ní dám, tak mi zase nijak moc malá nepřipadá. Takže spokojenost a to tak, že opravdu veliká, vyzkoušejte, nebudete litovat!

*****

Měl jsem zkušenosti jen s honítky Fleshlight a můžu říct, že mi vyhovovala. Ale tohle je pro mě o krok dál, prostě vyšší level, mnohem intenzívnější prožitek a pořádná porce vzrušení. Už ji mám doma nějakou dobu a řeknu vám, že mě pořád neomrzela, je to skvělá věc. Už ten dokonale vyzývavý tvar, barva...a ten materiál! Mnohá ženská nemá zdaleka tak nádhernou pleť!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…