Realistická umělá vagína teen 3.0 - Sexy Wet Ass + Dárek zdarma

Kód: 21563
2 490 Kč –32 %
Pussy anal, umělá vagína, vagína, prdelka, analni otvor, superpenis (3)
2 490 Kč –32 % 1 690 Kč
Vyprodáno
  • Šířka 14,5 cm, délka 20 cm, váha 2 kg
  • Novinka 2020
  • V reálu vypadá ještě líp než na fotkách
  • Je super vzrušující
  • Skvělá koupě, za skvělou cenu
  • Vagína i anál
  • Testovali jsem, recenze a video již brzy
  • Bílá diskrétní krabice bez popisků
  • Zítra u tebe doma

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realistická umělá vagína teen 3.0 - Sexy Wet Ass | Doprava zdarma | 1x lubrikant zdarma 

Moderní doba přináší nová, neotřelá řešení. Mezi takové výrobky patří i umělá vagína s análem Sexy Wet Ass, která zaujme každého hned na první pohled nezvyklým tvarem. On ten tvar tedy není až tak neobvyklý, pokud svůj zrak soustředíte na lákavé stydké pysky a lákavý otvor kundičky i anál, který si také vyloženě říká o protáhnutí. Z bočních stran je profil masturbátoru zploštělý, což ale pocitu "uvnitř" nijak neubere na autentičnosti, je to úplně jako doopravdy "naživo". A navíc znamená inovovaný tvar možnost lepšího přidržení nebo umístění masturbátoru tak, abychom měli ruce volné. Krásně propracované detaily, nic nechybí, můžete být bez starostí. A při dotyku úžasně realistický pocit, k nerozeznání od jemné ženské pokožky. Ještě jste ji nezkusili? Neměli byste váhat, takhle o dost přicházíte...

Video je bez zvuku 

 

 

Rozměry: šířka 14,5 cm, délka 20 cm, výška 11,5 cm

Hloubka zásunu: vagína 16 cm, anál 15 cm

Materiál: TPR

Hmotnost: 2 kg

Barva: tělová


 

Bonus reálné fotky z testování:

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Sexy Wet Ass z boku honitko masturbator kuze sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Sexy Wet Ass se vstupy 2 honitko masturbator kuze sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Sexy Wet Ass z vrchu honitko masturbator kuze sexshop superpenis.cz

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Sexy Wet Ass ze predu honitko masturbator kuze sexshop superpenis.cz

 

Recenze zákazníků:

(originální recenze přeloženy ze zahraničního webu)

*****

Je to zpočátku trochu zvláštní pocit, když člověk rozbalí krabici. Už jsem umělých kundiček i prdelek měl poměrně dost a tak jsem byl zvědavý, s čím se setkám tentokrát. A byl jsem příjemně překvapen, velmi dobře propracovaný vnitřek masturbátoru, skutečně vzrušivé.

*****

S ohledem na menší rozměry se velmi dobře ukládá a při "použití" přitom neuklouzne, krásně zapadne do ruky, pokud si chcete užít kontakt s jemnou umělou pokožkou. A pokud ji zajistíte dekou nebo ji opřete o polštář, můžete se do ní pustit naplno, neuhne. Oba otvory jsou velmi dobře a zcela realisticky vyřešené i zevnitř, oceňuji i snadné čištění. Takže si dovolím ji pánům s důvěrou doporučit.

****

Ať dělám co dělám, prostě živá ženská to není. Ale za to, jak je snadno a kdykoli dostupná, příjemná a bez výmluv, za to u mě získává hodně kladných bodů. Vyzkoušel jsem napřed takovou tu "baterku", ale to bylo jen o málo lepší než rukou, u tohohle když zapojím svou erotickou fantazii, dosáhnu mnohem lepších výsledků. No, i když si asi časem najdu i nějakou živou, tuhle určitě nevyhodím!

*****

Při výběru dárku pro nesmělého a samotářského kolegu v práci jsme nakonec zvolili tuhle "náhradní partnerku". Sice se styděl a červenal, ale nakonec po pár dnech se v soukromí "mezi chlapy" přiznal, že už ji vyzkoušel a že to bylo skvělé. Od té doby prý hračku nenechává zahálet a je s ní vrcholně spokojený. Takže ačkoli je to sdílená zkušenost, rád se o kolegovo nadšení a spokojenost tímto způsobe podělím. Prý by ji doporučil každému!

*****

Perfektní zpracování a doslova úžasný materiál, který mnohonásobně překonal mé očekávání! Je pravda, že zatím nemám s erotickými pomůckami příliš velké zkušenosti, ale tohle mě opravdu dostalo! S lubrikantem a kondomem paráda, párkrát mi to nedalo a zkusil jsem to i "naostro" bez kondomu, ovšem jak jsem při masturbování myslel na to, že potom budu muset vnitřek pečlivě vymýt, nebylo to ono. Takže zase jsem se vrátil ke kondomu a to je to pravé - i výdrž mám potom lepší.

****

Koupil jsem si tenhle masturbátor v době, kdy manželka byla po náročné operaci a na sex neměla ani pomyšlení. A já tak moc chtěl...ovšem nevydal jsem se cestou nájemných děvčat ani jsem nechtěl navazovat nevázané pracovní známosti, které končí v posteli, vždyť já ji mám moc rád, přímo ji miluju, jen mi už hučelo v klacku a ručně to bylo takové...no, jak to nazvat, prostě ponižující. Takže mi umělá vagína moc pomohla a jasná věc je, že jsem ji nevyhodil ani po tom, co jsme doma zase začali žít sexuálně naplno. Jeden nikdy neví, že?

*****

Když dosloužila ta, která mi byla občasnou věrnou společnicí po dva roky, ohlížel jsem se po něčem novém. Umělá vagína mě zaujala svým nezvyklým řešením i příznivou cenou, takže jsem dlouho neváhal. A dobře jsem udělal, je výborně poddajná, přesně mi vyhovuje průměr i hloubka vagíny stejně jako poměrně těsný análek. Výborné je i vnitřní zpracování, doporučuji!

Doplňkové parametry

Kategorie: UMĚLÉ VAGÍNY, MASTURBÁTORY
Záruka: 2 roky