Realistická umělá vagína teen 3.0 - Super Real Pussy + Dárek zdarma

Kód: 20948
Akce Tip
2 790 Kč –43 %
Realisticka umela vagina teen 3.0 Super Real Pussy. Honitko, masturbator. Superpenis (7)
2 790 Kč –43 % 1 590 Kč
Vyprodáno
  • Šířka 23 cm, délka 22,5 cm, váha 2,75 kg
  • HIT ROKU 2019 a 2020
  • Velká novinka u nás
  • Materiál jako lidská kůže
  • Výhodná cena za tuto velikost
  • Bílá krabice bez potisku = diskrétní uložení
  • Dlouze a pečlivě jsme testovali, recenze v popisu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Realistická umělá vagína teen 3.0 - Super Real Pussy | velmi žádaný produkt | hit roku 2019 a 2020 - tisíce prodaných kusů po celém světě | doprava zdarma | 2x vzorek lubrikantu zdarma

Ta už je pořádně prokrvená a roztažená, touží jen po tom jednom! A vám to nedá, abyste její touhu nenaplnili, tomuhle se totiž odolat jednoduše nedá.

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Super Real Pussy. Honitko, masturbator. Superpenis (7)

Při potření lubrikantem ji určitě lehce prstem podráždíte, poplácáte po půlkách a jde se na zásun. Vagína je velmi příjemná, vejde se do ní i pořádný "macek", podle výrobce je schopná přijmout penis až do průměru šesti centimetrů. A když už jste ji tak hezky rozdělali, nejspíš neodoláte a vyzkoušíte i anál, který je o něco těsnější a tudíž je dráždění ještě intenzívnější.

Umělá vagína má šířku 23 centimetru, ale díky dokonalému provedení se na pohled jeví ještě o něco větší. Když ji po tom vyšpuleném zadku plácnete, je to jako doopravdy. Díky použitému materiálu TPR (termoplastická pryž) má totiž na omak stejnou strukturu jako lidská pokožka. A dokonalé detailní probarvení zduřelých nedočkavých stydkých pysků, to je prostě opravdová realita. Takový kousek se hned tak nevidí, to říkají i zkušení "honiči" hned od chvíle, kdy se objevila na trhu. Vagína i análek jsou oddělené, vnitřní textura je daleko lepší než skutečná vagína i anální otvor, takže pocitově výrazně předčí realitu.

CZ AYB111_Non_hair_8

Kde si to s ní můžete rozdat? Záleží na tom, kam chcete pronikat - pro vstup do vagíny je ideální umístění torza s umělou vagínou na stůl, pračku nebo linku, to už je na vaší fantazii a možnostech. Pokud ji budete chtít "protáhnout" vleže na posteli, je kvůli úhlu vstupu vhodnější zajet do análu, ovšem když budete opravdu chtít a trochu se snažit, určitě zvládnete obojí.

Použitý materiál je zdravotně zcela nezávadný TPR (termoplastická pryž) a kromě toho, že zcela dokonale imituje lidskou pokožku, je také zcela bez zápachu a velmi odolný. Pomůcka se snadno myje, k údržbě je vhodné používat speciální desinfekční prostředky a po opláchnutí vlažnou vodou (mýdlo nepoužívejte!) postačí torzo osušit jemným hadříkem, nanést speciální pudr (lze ho nahradit i jemným kukuřičným škrobem) a můžete ho uložit na suché místo, kde bude trpělivě čekat, až zase ve vás propuknou erotické choutky.

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou pouze přípravky na vodní bázi, které materiál TPR, z něhož je masturbátor vyroben, nijak, nepoškozují. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání nelze doporučit - ne, že by to nešlo, ale ochudili byste se o realistický pocit a úžasný zážitek.

Realisticka umela vagina teen 3.0 - Super Real Pussy. Honitko, masturbator. Superpenis (2)

 

Výhody a nevýhody:

+ Jedna z nejhezčích umělých vagín

+ Vypadá větší než se zdá

+ Velmi populární ve více zemích

+ Získává vysoké hodnocení

+ Super vnitřní zvrásnění a dokonalý anál

+ Novinka v ČR

+ Vydrží až 500 použití

+ Bez zápachu

+ Drží době na místě jak na stole, tak na posteli

+ Snadné čištění a dobré uskladnění (i když krabice je trochu větší). Pořád se ale dá hodit do skříně nebo šuplíku a zaháze hadry.

+ Uložena v bílé krabici bez popisků = 100% diskrétnost

+ - Uzavřený konec je pro někoho mínusem, pro někoho výhodou, my se klaníme k plusu, alespoň nic nevyteče a je větší podtlak

 

Parametry umělé vagíny: 

Šířka: 23 cm

Délka: 22,5 cm

Výška: 11 cm

Váha: 2,75 kg

 


Bonus: recenze mušličky z blogu:

Super na pohled, strašně vzrušující, už se nemůžu dočkat až ho do ní vrazím. Působí jako pěkná menší prdelka a je moc pěkně vyboulená a pevná. Moc pěkné a originální zabarvení, které jiné modely nemívají. Lehce horší vstup do vagíny, ale jde to. Perfektní zvrásnění uvnitř, wow je to skvělý pocit. Má asi nejlepší anál co jsem zkoušel, dobré zvrásnění a pěkně těsný. Netrvá dlouho a přichází masivní orgáč. Hodí se dobře i na postel, i když lépe se tam vniká do análu. Určitě zařazujeme do nabídky a toto je právem hit.

Celá recenze zde


Recenze zákazníků 

(originální recenze přeloženy ze zahraničního webu)

*****

Moc se mi líbí jeho design i to, že oba otvory jsou poměrně těsné. Výborně je zpracována i vnitřní strana vagíny i análu, úplně jako doopravdy! Snadno a velmi jednoduše se čistí, materiál je měkký a příjemný na dotek. Doporučil bych podle svých zkušeností nešetřit lubrikantem, potom je to úplně to pravé! Poprvé jsem byl hotový hned během chvilky, když jsem si pohladil při zasunutí i obliny zadečku a pohrál si se stydkými pysky. Příště už jsem se dokázal udržet, je to super trénink. Pokud si ho pořídíte, nebudete svého rozhodnutí litovat, krásné, efektní a příjemné, prostě jako doopravdy. Za mě palec úplně nahoru!

*****

Dám bez debat pět hvězdiček, po zkušenostech s "příručními honítky " je tohle skok o nejméně dvě třídy výš! Trochu mi u výrobku chyběly obsáhlejší informace o čištění a údržbě, ale už jsem si je našel na vašich webových stránkách. Už při průniku dokonalý, úplně realistický pocit, s chutí jsem se do ní udělal a po chvíli ještě jednou. Určitě moc dobrá koupě, za tu cenu přímo výtečná. Výrobce budiž veleben!

*****

Něco úžasného, hned jak jsem ji vybalil, jsem do ní šel, málem bych ji býval ani neopláchl ☺. A potom jsem přišel na to, že když si ji trochu nahřeji, je to snad lepší než se skutečnou ženskou. Nekecá, nekomentuje můj výkon a podrží mi pokaždé, když to na mě přijde. Dokonalé provedení zvenku i zevnitř, což chválím dvojnásob. Prostě jako skutečný sex. Podle mě asi nejlepší, co jsem zatím měl možnost vyzkoušet, i to snadné čištění mě potěšilo, protože patřím mezi každodenní uživatele. Neuvěřitelné, kupte si a uvidíte sami!

*****

O tomhle se musím trochu rozepsat, protože se jedná o jedinečný kousek. V první řadě oceňuji příjemný materiál a solidní stabilitu, k tomu detailní zpracování a zajímavě vyřešenou vnitřní stranu vagíny i análu, obě odpovídají skutečnosti! Oba otvory používám střídavě, každý z nich přináší jiný pocit a oba jsou fakticky luxusní. Nový výrobek lehce voněl nějakou mátou peprnou nebo čím, ale bylo to vcelku příjemné, vůně pak časem zmizela, což je ještě lepší.

Díky vyšší hmotnosti masturbátor při položení na stůl nebo podobný povrch neujíždí a neuhýbá, krásně ho můžete chytit za "zadek". Čistí se dobře, ovšem nejde na druhém konci otevřít a jednoduše propláchnout, ale nevadí, brzo jsem se to naučil a nic nevyteče, ani když dostane pořádnou dávku semene. Pro mě opravdu podařený výrobek, který mohu s klidným svědomím každému doporučit.

****

Dlouho jsem váhal, ale jsem rád, že jsem vybral tenhle model. Moc se podařil, ale má přítelkyně na něj žárlí, což je asi jediné negativum, kvůli kterému nedám plný počet hvězdiček. Je velký, pěkně propracovaný a právě proto se špatně schovává před zvědavou ženskou. Hned mi vyčítala, že se jí asi její (trochu oplácanější ) zadek nelíbí, když si musím drandit na náhražce. Ale já drandím a líbí se mi to, jen musím najít vhodnější místo na uložení. A konečně si užívám anál naplno, ta moje s tím vždycky dělá hrozný cavyky a pak to stejně za moc nestojí, tady je to jiná káva! Kupte si to taky!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Realistická torza
Záruka: 2 roky