Recenze/hodnocení Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5

Víme o honítku vše! Recenze na nové oboustranné honítko se zuby jazykem a vagínou. Ukážeme vám co masturbátor dokáže. Fungují zuby? Je cítit jazýček? Drží se honítko dobře v ruce? Vše jsme otestovali a ohodnotili.

 umela-vagina-honitko-masturbator-oral-usta-zuby-blog-super-penis.cz

Na tohle honítko jsem byl hodně zvědavý, už když jsem dvojitou umělou vagínu viděl na obrázku zajímalo mě jak moc budou hrát roli zuby a jazýček (což má být největším lákadlem u této umělé vagíny) a jaký rozdíl bude u vagíny na druhé straně. Při rozbalení jsem si okamžitě všiml super jemného materiálu umělé vagíny, který se zdál velmi kvalitní a připomínal lidskou kůži. Druhá a pro mě velmi překvapující věc bylo to, že zuby byly z pevnějšího materiálu než zbytek umělé vagíny.

 umela-vagina-honitko-masturbator-oral-usta-zuby-detail-zuby-blog-super-penis.cz

To trochu rozehnalo moji skepsi, že to bude jen hezké na pohled, ale nebudete mít žádnou přidanou hodnotu. Ok, lubrikant a jdeme testovat. Zásun do orální části jde naprosto hladce. Trochu bojuji s tím jak se mi horní část honítka houpe sem a tam, rychle přijdu na to, že stačí jen trochu jinak uchopit a už to frčí. Tisknu více spodní část, kde jsou zuby a světe div se, ono to opravdu funguje. Cítím velmi příjemné dráždění obzvláště když přejíždím přes žalud. Vnitřek je chytře vroubkovaný, takže to působí jako tření i více zvrásněné patro ženských úst. Hned mi bylo jasné, že tohle je další pecka, která mě překvapila. Druhá část s mušličkou je také příjemná, není co vytknout, ale stejně se hned vrátíte k pusince se zuby a jazýčkem

 umela-vagina-honitko-masturbator-oral-usta-zuby-detail-blog-super-penis.cz

 

Konečné hodnocení:

+ Zuby jednoznačně posouvají zážitek na next level a je to určitě hlavní důvod proč si tuto dvojitou umělou vagínu koupit. Občas mi tyto druhy honítek bez pevného tubusu nepřijdou tak intenzivní, ale tohle je díky zubům a sofistikovanému vnitřnímu vrásnění jiná liga.

+ Druhá věc, je velmi kvalitní materiál jako lidská kůže

+ Naprosto bez zápachu

+ Moc pěkné provedení úst, plné rty, malý jazýček a tvrdší zuby dole i nahoře

+ Chytře řešené vrásnění uvnitř umělé vagíny

+ Dobrá ergonomie uchycení

+ Snadné mytí, prsem dosáhnete všude, případně lze použít štěku

-  horní část se houpe sem a tam (dá se snadno a pohodlně vyřešit přidržením prstu nahoře)

 

JIŽ VYSTAVENO V NAŠEM OBCHODĚ :)

 

Sledujte nás na facebooku, kde jako první přestavujeme novinky.