Recenze / test Fox Princess double channel, dvojitý masturbátor pro muže

Zklamání. Je vidět, že se výrobce tak moc soustředil na všechny detaily, až zapomněl na samotnou podstatu výrobku – USPOKOJENÍ.

 Fox-princess-Double-Channel-panske-honitko-masturbator-pro-muze-test-receneze-dvojite-super-penis.cz2

Zklamání. Je vidět, že se výrobce tak moc soustředil na všechny detaily, až zapomněl na samotnou podstatu výrobku – USPOKOJENÍ. To je bohužel průměrné až podprůměrné.

 Fox-princess-Double-Channel-panske-honitko-masturbator-pro-muze-test-receneze-dvojite-super-penis.cz3

 

Po prvotním ohledání skvělý produkt, moderní design, lehký, známý výrobce FOX, inovativní otevření uprostřed a snadné vyjmutí vnitřku, propracované detaily vstupů, jemný materiál TPR, naprosto bez zápachu, dvě dírky, vagína a anál. Oba vstupy mají jiné zvrásnění, což je plus. Bohužel zážitek nebyl nijak extra, možná anální vstup byl trochu lepší. Ale nějak jsem to prostě necítil, to vnitřní zvrásnění, lépe řečeno bouličky nebyly skoro cítit, materiál nijak extra nestimuloval. Důvod je prostý a je vidět na obrázku.

 

1. Umělá vagína s přísavkou typ baterka (v obchodě již brzy)

2. Samolubrikační masturbátor WATER HOLES SUCKER CUP S.L.T. (koupit zde)

3. Testovaný masturbátor Fox Princess Double Channel

 srovanani-tri-umelych-vagin-recenze-honitek-masturbatoru-hodnoceni-tpe-tpr-silikon-super-penis.cz_1

 

Materiál nevyplňuje celý vnitřní tubus, takže nevzniká dostatečný tlak na penis. Podélné „výztuhy“ co vidíte, se relativně běžně používají a většinou to nevadí, ale zde jsou příliš tenké, což už problém je. Je to velká škoda, hodně jsme na tento produkt v sexshopu super-penis.cz sázeli, ale do nabídky ho nezařadíme!

 

 

Podívejte se třeba na samolubrikační masturbátor Water holes cup, který v testech vyšel nadprůměrně dobře a zde ho vidíte na obrázku 2.