Recenze / test - umělá vagína životní velikost teen, masturbátor

recenze-test-umela-vagina-3-0-perfect-lover-super-penis-sexshop-eroticke-pomucky

Dnes bych Vám rád popsal zážitek ze zkoušení dvou velice zajímavých masturbátorů ve tvaru ženského klína. Mám zkušenost s různými druhy honítek, některá se dala v ruce různě tvarovat a tisknout na vhodných místech, tak aby se zvýšil požitek, některá měla pevnou skořápku například ve tvaru baterky, některá i vibrovala. Nyní se mi však do ruky dostal opravdový klenot.

 

Cenově se tyto produkty pohybují ve vyšších hladinách, ale je to pochopitelné vzhledem k množství použitého silikonu a také tomu, že se jedná o novinky a zároveň nejlepší výrobky ve své kategorii.

 

Umělá vagína č. 1: větší (pozice misionář, pozice zezadu)

Rozměry: šířka 28 cm, délka 27 cm, Váha 2,5 kg

Na pohled: tvarově autentická, krásná tělová barva

Zpracování: na dotek velice kvalitní a realistický materiál (cyberskin), k nerozeznání od lidské kůže. Detaily mušličky a análu perfektní.

 umela-vagina-velikost-teen-super-penis.cz

 

muslicka_umela_vagina_zivotni_velikost_teen2_zepredu-super-penis.cz 

První, čeho si při rozbalování všimnete je větší váha. To druhé je myšlenka, že vám někdo poslal krásnou část ženského těla. Ano, reálnost celkového provedení, barvy a detaily jsou úchvatné. Už jsem se nemohl dočkat, až začnu testovat. Pečlivě jsem jí umyl (ne mýdlem!) speciálním přípravkem a šlo se na hraní. Aplikoval jsem lubrikant do obou otvorů, připravil si xvideos a přemýšlel jak mám vlastně mušličku uchopit. Váha nehrála takovou roli, jako spíše úzký vstupní otvor a celková velikost. Nejdříve jsem zkusil mušličku vzít do obou rukou a v sedě pěkně přirážet. Pocit byl neuvěřitelně realistické, ale ještě mi to nepřišlo ideální. Položil jsem tedy nejdřív mušličku na kraj postele a poté přímo na postel, prostě klasický misionář. Pánové, to co jsem zažíval se dá doslova přirovnat k sexu. Mušlička perfektně držela na svém místě, vnitřní otvor je úzký a jemně zvlněný, proto každé přiražení bylo jak v nebi.

 

Celkově musím dát 5 hvězdiček z 5. Realističtější umělou vagínu jsem ještě nezažil a možnost umístění jako při klasickém sexu dodávala zcela jiný rozměr. Intenzita jako při prvním žhavém sexu. Absolutní bomba!

 

Hodnocení:

+ provedení, detaily, barva – jako reálná žena

+ vroubky uvnitř otvorů

+ anál působil intenzivněji na konci

+ drží na místě a na jakémkoliv povrchu

+ dokonalý zážitek

+ pro délku penisu až 25

- skladnost (naštěstí je v balení bílá krabice bez popisků, do které se krásně schová)

- váha 2,3 kg

 

Koupit můžete ZDE (prdelka nebo mušlička)

 

 

Umělá vagína č. 2: menší (pozice zezadu)

Rozměry: šířka 18 cm, délka 19 cm, Váha 1 kg

Na pohled: tvarově velice autentická, lehce světlejší barva než tělová

Zpracování: na dotek velice realistický materiál připomínající kůži (cyberskin), mušlička a anál vyvedeny bez větších detailů, ale věrně. Otvory uvnitř s vroubkováním a velice úzké, což zajistilo opravdu intenzivní zážitek při každém pohybu.

 

Hodnocení:

+ realistické provedení, na dotek jako ženské tělo

+ vibrační vajíčko, intenzivnější zážitek

+ velice úzké otvory s vroubkováním

+ intenzivní zážitek

+ dobrá skladnost

+ drží na místě a jakémkoliv povrchu

+ pro délku penisu až do 23 cm

- světlejší barva

- prvotní plastový zápach (po dvou umytích zmizel)

 

Koupit můžete ZDE