Nyní listopadové mega slevy na VŠE !!! Ano, vidíš správně, zlevnili jsme celý e-shop.

STUD 100 - znecitlivující sprej na penis s Lidokainem

Kód: 211566267
Tip
15 hodnocení
630 Kč –22 %
STUD 100 - znecitlivující sprej na penis s Lidokainem
630 Kč –22 % 490 Kč
Objednáno
Položka byla vyprodána…

12 g, extra silný. Obsahuje anestetikum Lidokain 9,6%. Nejprodávanější

Detailní informace

Detailní popis produktu

Originál od britského výrobce Pound International Ltd. Originál pro evropský trh vypadá takto se zlatým víčkem jako na našich fotografiích. Na trhu je i čínská napodobenina, která nemá zlaté víčko a kůň v logu je jakoby zvadlý. Laciná napodobenina neobsahuje účinnou látku lidokain a je k ničemu!

 

Stud 100 je sprej s lokáním anestetickým účinkem.

Obsahuje 9,6% Lidokainu, což je anestetikum, které užívají například i zubní lékaři. Účinek nastoupí již od 1 minuty a přetrvá cca 30 minut.

 

Klinické studie ukázaly, že Stud 100 nemá jen rychlý nástup, ale také je bezpečný a účinný. Ve Velké Británii je Stud 100 licencovaným přípravkem. Splňuje také všechny požadavky USA FDA. Je jediným sprejem obsahujícím lidokain, který lze koupit po celém světě bez lékařského předpisu.

 

Klíčové faktory a výhody Stud 100

+ Můžete ho snadno aplikovat sami

+ Účinek se dostaví již do 1 minuty a vydrží až 30 minut

+ Malý rozprašovač o velikosti 8 cm, který snadno strčíte do kapsy

+ Dávka jednoho střiku je přesně odměřená

+ Vydrží až na 120 dávek + Je bez zápachu, netoxický a neohrožuje ozonovou vrstvu.

+ Působí také částečně jako lubrikant

+ Účinnou látkou přípravku Stud 100 je lidokain, lokální anestetikum.

+ Produkt je k dispozici online. Bez předpisu nebo konzultace.

+ Stud 100 je dodáván s vícejazyčným instruktážním letákem.

+ Dárek: 1x vzorek lubrikantu

 

Jak přesně Stud 100 funguje a jak se dávkuje

Aktivní složka přípravku Stud 100 je lidokain, který působí na znecitlivění vašeho penisu. Výsledkem je, že budete schopni nejen zvýšit vaši sexuální vytrvalost, ale také odstranit předčasnou ejakulaci.

 

Dávkování: Použijte 3-8 nástřiků na žalud a střed penisu 5-15 minut před stykem (účinek se obvykle dostaví již po 1 minutě). Správné množství a dobu použití můžete určit na základě vašich individuálních zkušeností, ale vždy se snažte užívat minimální množství, které je pro vás dostačující. Nepřekračujte 24 nástřiků za 24 hodin. Po pohlavní styku omyjte zbytky přípravku.

 

 

 

Informace z příbalového letáku:

Neužívejte pokud jste vy nebo partnerka alergičtí na jednu ze složek.Neužívejte déle jak 3 měsíce bez porady s lékařem. Nepoužívejte na poškozeno pokožku, podrážděnou, nebo na otevřené rány. Nepoužívejte pokud je partnerka těhotná. Pokud jste měli nějakou jaterní nemoc, poraďte se před užitím s lékařem. Nedoporučuje se užívat seniorům. Pravděpodobně neovlivní schopnost řídit nebo obsluhovat stroje. Určeno k zevnímu užití, nestříkejte okolo očí a nosu. Při velmi nepravděpodobné předávkování, vyhledejte lékařskou pomoc. Vysoké hladiny lidokainu v krvi mohou způsobit interakce s jinými léky. I když to není pravděpodobné při nízkých koncentracích, které jsou absorbovány z přípravku Stud 100, měli byste před použitím spreje požádat svého lékaře nebo lékárníka o radu, jestliže již užíváte jiné léky.

Prohlášení výrobce o kvalitě a bezpečnosti: Jsme nadšeni kvalitou a bezpečností našich výrobků. Vyhněte se nelicencovaným nebo padělaným výrobkům, které mohou být potenciálně nebezpečné a neúčinné. V takovém případě se prosím obraťte na společnost Pound International Ltd.

 

 

FAQ - Často kladené otázky ohledně STUD 100:

Jak STUD 100 funguje?

Slouží pro snížení citlivosti penisu před pohlavním stykem a jako prostředek oddálení ejakulace v případech předčasné nebo urychlené ejakulace.

 

Jak mám používat STUD 100?

Nastříkejte STUD 100 na žalud a tělo penisu. Sprej STUD 100 je vhodné nastříkat 5 až 15 minut před pohlavním stykem, aby měly obsažené látky dostatek času ke vstřebání. Použijte raději co nejmenší počet nástřiků (od 3 do 8), jejich počet je u každého uživatele jiný a potřebné množství závisí na konkrétní osobě. Nepoužívejte více než 24 dávek spreje během 24 hodin. Přípravek by neměl být používán opakovaně déle než 3 měsíce bez lékařského dohledu.

 

Kam se aplikuje sprej STUD 100?

STUD 100 je určen pouze pro vnější použití. Nastříkejte ho na žalud a tělo penisu.

 

 

Má přípravek STUD 100 nějaký vliv na životní prostředí?

Sprej STUD 100 používá rozprašovač s manuální pumpičkou, takže nepoškozuje ozonovou vrstvu.

 

Je STUD 100 přijímán předními zdravotnickými úřady?

STUD 100 je licencovaný léčivý přípravek (UK licenční číslo PL/2294/5000R), dostupný bez lékařského předpisu nebo lékařské konzultace ve Velké Británii a mnoha dalších zemích. Podívejte se na o prodejcích s licencí na stránce Buy STUD 100.

 

Jak mám vhodně skladovat STUD 100?

Sprej skladujte při teplotě do 25° C.

 

Jak dlouho vydrží?

Každý sprej o obsahu 12 g (7/16 tekuté unce) obsahuje přípravek STUD 100 pro přibližně 120 nástřiků. Přípravek STUD 100 nepoužívejte po uplynutí doby použitelnosti, uvedené na obalu. Doba použitelnosti se vztahuje na poslední den v měsíci.

 

Jak správně zlikvidovat nepoužitý STUD 100?

Léčivé přípravky se nesmějí vylévat do odpadního potrubí nebo vhazovat do směsného domovního odpadu. Zeptejte se svého lékárníka, jak již nepotřebné léky zlikvidovat (často je můžete odevzdat přímo v lékárně). Tato nezbytná opatření pomáhají chránit životní prostředí.

 

Jak vypadá STUD 100?

Sprej STUD 100 je dodáván v hliníkové plechovce s dávkovacím čerpadlem a hliníkovým víčkem. Nádobka obsahuje 12g přípravku STUD 100 - znecitlivujícího sprej pro muže.

 

Když jsem na Google vyhledával STUD 100, někdy se mi objevilo vyobrazení s černým víčkem. Proč?

STUD 100 je dodáván do USA s černým dětským bezpečnostním uzávěrem. Americká verze splňuje požadavky podle předpisů, platných v USA.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: PŘEDČASNÁ EJAKULACE
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: