Sweet Smile - masturbátor pro muže s vyhříváním + Dárek zdarma

Kód: 05880670000
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Smile
ZdarmaZdarma 3 390 Kč –14 %
Sweet Smile
3 390 Kč –14 % 2 900 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
6.8.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sweet Smile - masturbátor pro muže s vyhříváním

Umělá vagína, kterou nemusíte před použitím nahřívat v teplé vodě a ni jiným způsobem, protože s tím výrobce počítal - to je Sweet Smile - masturbátor pro muže s vyhříváním. Užijete si úžasně příjemnou, pohodovou masturbaci, váš penis bude jako v pokojíčku...tedy vlastně jako ve skutečné vagíně! K tomu slouží jedinečná technologie vyhřívání, kterou je tahle moderní pomůcka opatřena.

Stačí stisknout tlačítko a vložka masturbátoru se pozvolna temperuje. Nebojte se o svůj vzácný klenot, výsledná nedosáhne víc než 40°C, což odpovídá správně "nažhavené" vagíně. Bude to tak dokonalé, že si zážitek budete určitě často opakovat, s trochou lubrikantu vás Sweet Smile - masturbátor pro muže s vyhříváním - přivede k takovému vyvrcholení, že se to slovy dá jen těžko popsat. Tak to raději vyzkoušejte a uvidíte, tohle je prostě úplná revoluce v masturbaci!

K ovládání funkcí masturbátoru slouží čtyři tlačítka, umístěná na horní části honítka, můžete jimi ovládat až šest módů přednastavených dráždivých vibrací. Protože se jedná o vodotěsnou pomůcku, můžete si ji vzít i do vany, vířivky nebo sprchy, případně i do svého bazénu.

 

K používání masturbátoru samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál TPE, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek.

 

 Rozměry:

Celková délka: 13 cm

Délka pro zasunutí: 7 cm

Celkový průměr: 7,5 cm

Vnitřní průměr: 3 cm, vysoce flexibilní

Hmotnost: 218g

Maximální teplota vyhřívání: 40°C

Materiál: ABS a TPE silikon

Nabíjení se provádí prostřednictvím přiloženého USB kabelu a plné nabití trvá přibližně 3 hodiny. Červený indikátor oznámí plné nabití i to, kdy máte masturbátor zapojit do nabíječky. Výdrž baterie při plné zátěži je přibližně 1 hodina. (Síťový AC adaptér není součástí balení).

SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_black

 

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo