Tenga - Keith Haring Original Vacuum Cup + Dárek zdarma

Kód: E24585
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Tenga
519 Kč –26 %
16751 tenga keith haring original vacuum cup
519 Kč –26 % 379 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tenga - Keith Haring Original Vacuum Cup

Dopřejte si dokonalou imitaci orálního sexu. Umožní vám ji novinka od světoznámého výrobce erotických pomůcek Tenga - Keith Haring Original Vacuum Cup. Díky rafinovaně navrženým výstupkům na vnitřní straně vložky masturbátoru dochází ke vzniku podtlaku a ten skvěle napodobuje vášnivý orální sex. Tvar je navržen tak, aby masturbátor dobře seděl v ruce a především aby umožnil dosáhnout dokonale těsného pocitu obemknutí penisu chtivými rty.

Jak intenzívní stimulace bude, to ovlivníte snadno silnějším nebo slabším stiskem těla masturbační pomůcky. Na začátku masturbačního tunelu je chytře umístěn i zásobník lubrikačního gelu, takže se nemusíte bát "jízdy na sucho". Masturbátor je možné používat i s kondomem.

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál TPE, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagínky nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek.

 

Rozměry:

Délka: 13 cm

Vnitřní hloubla zásunu: 12 cm

Vnitřní průměr: flexibilní od 1,5 cm

Materiál: TPE

Hmotnost: 150 gramů

SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_white

 

Lubrikační gely: Pouze na vodní bázi

Údržba umělé vagíny:

  1. Omýt vnitřek a vnějšek teplou vodou (nepoužívat mýdlo)
  2. Nastříkat speciální desinfekční prostředek
  3. Znovu opláchnout teplou vodou
  4. Pečlivě osušit
  5. Nanést speciální pudr nebo kukuřičný škrob
  6. Uložit na suché místo