Tenga - Keith Haring Soft Tube Cup + Dárek zdarma

Kód: E24586
Novinka
1 hodnocení
Značka: Tenga
519 Kč –26 %
16814 tenga keith haring soft tube cup
519 Kč –26 % 379 Kč
Externí sklad
Můžeme doručit do:
28.7.2021

Oblíbený masturbátor pro muže značky Tenga s jemnými výstupky pro dokonalé dráždění. Speciální designová edice Keith Haring.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tenga - Keith Haring Soft Tube Cup

Příjemně jemný a zároveň vysoce účinný masturbátor Tenga - Keith Haring Soft Tube Cup má v obalu z uretanu měkkou vložku ze silikonu s houbovitou strukturou, která při správné lubrikaci zaručuje dokonalý prožitek. Pouhým stisknutím obalu masturbátoru můžete zvýšit tlak na penis a tak si regulovat intenzitu honění. Mimořádně jemný materiál přináší nové zážitky a pocity, masturbační pomůckou není třeba pohybovat sem a tam, postačí ji lehce naklánět a mačkat. Pocit realistického sexu je neuvěřitelný.

Praktický tvar, připomínající pohárek, je vhodný i na cestování, stačí přiklopit váčkem a nikdo netuší, že to není nádobka s osvěžujícím nápojem. Uvnitř masturbátoru je 24 malých vzduchových komor a desítky drobných výstupků, které zvyšují intenzitu rozkoše i příjemný podtlakový sací efekt. Nechybí malý zásobník na lubikant v horní části, který je již od výrobce naplněn, takže Tenga - Keith Haring Soft Tube Cup je okamžitě připraven k použití.

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou prostředky na vodní bázi, které materiál TPE, z něhož je umělá vagína vyrobena, nepoškozují a nenaleptávají. Pokud použijete větší množství lubrikantu,bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání umělé vagíny nelze doporučit - ne, že by to vůbec nešlo, ale ochudili byste se o příjemný pocit a úžasný zážitek. 

Celková délka: 13 cm

Vnitřní hloubka zásunu: 12 cm

Vnitřní průměr: flexibilní od 1,5 cm

Materiál: pěnový silikon, obal z uretanu

Hmotnost: 190 gramů

SP_banner_468x60_zhaveRealistickeZadecky_white