Umělá ústa Perfect Oral 1.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566275
2 hodnocení
499 Kč –49 %
Umělá ústa Perfect Oral 1.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
499 Kč –49 % 250 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Dokonalý orální sex, plné rty a úzký otvor. Snadný úchop. + Dárek vzorek lubrikantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá ústa Perfect Oral

Je libo dát se pořádně vykouřit? Partnerka dělá netykavku nebo má od posledního orálu ještě natržené koutky a snaží se těmto praktikám vyhnout? Není třeba věšet hlavu a nechat penis klesat, stačí sáhnout po šikovném silikonovém masturbátoru, který se na naši „chloubu" už z dálky usmívá. Opravdu, to není řečnický obrat, věrohodně provedená pootevřená ústa a nad nimi roztomile nakrčený nos jako by si říkaly o pořádné protažení!

 

Dokonale vytvarovaná erotická pomůcka umožňuje snadné uchopení a plné nasazení, materiál to vydrží. Připomíná i na dotek zcela věrně lidskou pokožku, umožní vzrušivé dráždění a pozvolna zesilovanou i zeslabovanou masturbaci až po pořádný, výbušný orgasmus. Použití zpříjemní nanesení vhodného lubrikantu na vodní bázi, pomůcka se snadno omývá vlažnou vodou. Délka 14 cm, barva přírodní.

 

 Výhody:

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

+ Dokonalé zpracování detailů

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Bez zápachu

+ Malá a skladná (vhodná např. na cesty)

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde)

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 14 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…