Umělá vagína, masturbátor 3v1 - orál s rotačním jazykem a zvuky 1.5 + Dárek zdarma

Kód: 95005
Novinka Tip
1 490 Kč –34 %
umela vagina masturbator rotujici vibrujici 3v1 oral s rotacnim jazykem zvuky 1.5 usb nabijeni
1 490 Kč –34 % 990 Kč
Vyprodáno
  • Velký hit pro rok 2021
  • NOVÉ VYLEPŠENÍ: Vyplazený jazyk rotuje, líže koule a vzdychá
  • Ještě nikdy jsem netestovali takto unikátní masturbátor
  • Nabízíme jako první a jediní na trhu
  • Orál s vyplazeným jazykem a zuby
  • Materiál jako lidská kůže
  • Video, reálné fotky a recenze, kupujete to co vidíte
  • Dárek zdarma: 1x lubrikant
  • Uložení v diskrétním a praktickém sáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína, masturbátor 3v1 - orál s rotačním jazykem a zvuky 1.5 | 2x VYLEPŠENÝ SVĚTOVÝ BESTSELLER | Velký hit pro rok 2021 | dárek zdarma | Nově vylepšena o rotující jazyk a vzdychání

Video recenze v přípravě 

 

Masturbátor 3v1 je skutečně dokonale promyšlený a vyrobený podle dokonalého reálného vzoru, ať už je autorem a stvořitelem ženy příroda nebo Bůh. Vždyť u té krásnější poloviny lidstva také najdeme to, co nabízí tento úžasný masturbátor. Tak třeba dokonalá stimulace orálu, to je přece něco úžasného! A když svůj penis zasunete opravdu hluboko, tedy na způsob "Deep Throat", ucítíte na žaludu příjemný tlak, stejně jako když naplníte celá ženská ústa až do krku. A nebojte se, masturbátoru se žaludek nezvedne a ni se nezačne dusit ☺.

umela-vagina--masturbator-2v1-oral-s-jazykem-a-vaginou-1-5-superpenis (3)

Potom si všimněte vyplazeného červeného jazýčku, který může posloužit ke stimulaci varlat (olizování testikulí je příjemné, ale ne každá to ráda udělá), ani si je nemusíte oholit. A jazyk v masturbátoru je pohyblivý (7 variant), takže věrohodný dojem jednoduše nemá chybu! A jemné záchvěvy mu dodávají zdání skutečného sexuálního partnera.

 

A to pořád není vše - masturbátor totiž dokáže vydávat i zvuky, takže dosahuje nové úrovně v tom, co poskytuje! Ne, neočekávejte intelektuální konverzaci, ani si nepoklábosíte o fotbale nebo autech, tak dokonalý tento masturbátor zase zatím není, ale dočkáte se slastných vzdechů a vrnění, což k sexu neodmyslitelně patří. A rozhodně neuslyšíte něco o bolení hlavy, protivné kamarádce nebo o nutných pracích v domácnosti, ona ta komunikace s teen vzdechy a žvatláním prostě má něco do sebe, uvidíte.

Masturbátor se zapíná/vypíná delším přidržením tlačítka vzadu. Vibrace se mění jedním kliknutím. Zvuk se zapíná/vypíná dvojklikem - hlasitost se dá regulovat (náš tip: nejdříve si vše vyzkoušejte nanečisto v soukromí)

A co se reality týče, nabíjení vibračního masturbátoru je řešeno prostřednictvím přiloženého kabelu USB, po nabití máte k dispozici 7 frekvencí, zahrnujících rotace i drobné vibrace. Už máte objednáno? Pokud ne, pospěšte si, nebudete litovat!

 

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu (doporučujeme přikoupit zde). Vhodné jsou pouze přípravky na vodní bázi, které materiál TPR, z něhož je masturbátor vyroben, nijak, nepoškozují. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. A bez lubrikantu se můžete třeba ve sprše dostat na zajímavý dráždivější pocit. 

umela-vagina--masturbator-2v1-oral-s-jazykem-a-vaginou-1-5-superpenis jazyk oral

 

Pomůcka se snadno myje, lze ji totiž propláchnout. K údržbě je vhodné používat speciální desinfekční prostředky a po opláchnutí vlažnou vodou (mýdlo nepoužívejte!) postačí osušit jemným hadříkem, nanést speciální pudr (lze ho nahradit i jemným kukuřičným škrobem) a můžete ji uložit na suché místo, kde trpělivě počká do dalších hrátek. Však tam určitě nezůstane ležet nevyužitá nijak dlouho...

 

Uložení v diskrétním a praktickém sáčku.

Barva: tělová s probarvením detailů podle skutečnosti

Materiál: testovaný a zdravotně zcela nezávadný TPR

Hmotnost: 380 gramů

Rozměry: celková délka 18 cm, průměr 7,5 cm

Pro šířku penisu: max. 6,5 cm

 


Recenze zákazníků 

(originální recenze přeloženy ze zahraničního webu)

*****

První, co jsem vyzkoušel, bylo přidržet masturbátor na nosík a nechat se jemně dráždit jazýčkem, to je pro chlapa prostě úžasná předehra. No a potom už to šlo jako po másle...a to jsem ještě neměl vyzkoušené všechno, co tenhle "šikula" vlastně umí. Ano, jsem milovník orálu a to bylo to první, proč jsem po něm sáhnul. Ale že to bude tak dobré a věrohodné, to jsem vážně nečekal. Opravdu ne, masturbátor se doslova překonává, zatím nejlepší orání pomůcka, jakou jsem měl. Za mě rozhodně palec až ke stropu!

*****

Tomuhle roztomilému darebákovi se nedá odolat! Vážně ne, je úžasně měkkoučký, má výbornou vnitřní strukturu a je vždy ochotný - bez přemlouvání, dárečků a proseb. S vyvrcholením počká, až to budu chtít já a klidně si to za večer několikrát i zopakujeme. Navíc velmi příjemný na dotek, poddajný a výborně se čistí. Osobně používám kondom, ale nejspíš to ani není nutné, někdy to zkusím i "naostro"! Úplně jako doopravdy, vážně...prostě moc fajn, nelituji, že jsem si ho nastěhoval domů.

****

Když máte doma chlapa, co pořád otravuje s orálem (asi podle řečí kamarádů nebo nějakého nablblého porna), může vám tenhle kousek TPR vytrhnout trn z paty. Prostě mu to "udělám" tou pomůckou a oba jsme spokojenější, než aby se mi snažil vystříkat do krku. A nakonec to není úplně špatný, ten hýbací jazyk má něco do sebe, když nebyl doma, vyzkoušela jsem ho na sebe a je to fajn. Ovšem pro ženský jsou dostupný jinačí vynálezy, tak to nechám chlapům, ať si užívají.

*****

Dopřejte si orál i v případě, že partnerka se na to moc netváří - já to taky tak udělal. Kdepak, ta moje ho sotva vezme do ruky, natož do pusy (ovšem anál jí vyhovuje, divná ženská, co?) a já to mám moc rád. Krásně se drží v ruce, vibrace můžete doplnit zvýšením stisku, ten jazýček nemá vůbec chybu a jak heká a vzdychá - nááádhera! Takže jo, doporučuju!!!

*****

"Pomůcka nejen pro osamělé", říkal mi kamarád, když si tenhle simulátor orálního uspokojení pořídil. A měl úplnou pravdu, už ho mám taky a je super. Momentálně nemám partnerku a tak ho používám i několikrát denně, je to mnohem jednodušší (a vyjde to i značně levněji) než využívat služeb prostitutek, člověku nehrozí žádná choroba a vůbec. Je to skoro jako doopravdy, vážně, moc příjemné a uspokojující. Dobře se ukládá s ohledem na malé rozměry, nabíjení USB je lepší než baterie a odvede skvělou práci. Jak jinak než vřele doporučit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Masturbátory a honítka
Záruka: 2 roky