Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211824644
71 hodnocení
895 Kč –58 %
Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5 Nyní v akci! + Dárek zdarma
895 Kč –58 % 380 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
 • Dárek: 1x lubrikant
 • Hlavní předností jsou pevnější zuby, které zaručí ojedinělý zážitek
 • Ostatní testovaná honítka na trhu nemají "pevné" zuby, takže efekt je 0
 • Skvěle padne do ruky
 • Orál i vagína
 • Dobrá vnitřní struktura
 • Perfektní poměr cena výkon
 • Nejlevněji na trhu
 • Snadno se čistí
 • Pečlivě jsme masturbátor testovali
 • Top produkt, doporučujeme

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jedno ze tří nejprodávanějších honítek obchodu.

 

Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5

Umělá vagína je stále přitažlivé, ale přece jen už trochu obehrané téma. Ovšem pokud se z druhé strany honítka usmívají svůdně našpulené rty, je to hned jiná výzva.

Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5 4 (1)


Ovšem to největší překvapení teprve přijde, orální sex totiž bude úplně realistický, tahle chtivá ústa totiž skrývají i jazyk a dvě sady bělostných zoubků! Kdo by takovému lákadlu odolal, řekněte sami.

Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5 2 (1)


Vývoj se žene vpřed a platí to pochopitelně i o erotických pomůckách. Poslední žhavou novinkou je oboustranný masturbátor, který vám splní i ty nejdivočejší sny a představy.

oboustranné honítko

Kromě věrohodně propracované vagíny s bohatým dráždivým vnitřním zvrásněním totiž nabízí orální sex tak, jak ho známe doopravdy. Tedy i s jazýčkem a zoubky. Žádný strach o svůj "klenot" mít nemusíte, tohle honítko nekouše, ale když ho trochu rychleji "protáhnete" nebo mírně stisknete, je dojem prostě úplně špičkový. Navíc díky použitému TPA materiálu je tato erotická pomůcka velmi příjemná na dotek, působí jako skutečná lidská pokožka. Další předností je, že je tato kombinace orálního a vaginálního stimulátoru zcela bez zápachu a provedení zoubků (jsou zhotoveny z o něco pevnější hmoty než zbytek masturbátoru, takže opravdu dojem na jedničku.) Samozřejmě zuby nejsou zcela tvrdé, jsou změkčené, takže je masturbace velmi příjemná. Ústa jsou perfektně provedena, stejně jako zoubkům a jazyku se jim nedá vytknout ani to nejmenší. A vagína? Na tu rozhodně nesmíte zapomenout, vystřídat si orál s "klasikou", co víc si přát!

umela-vagina-honitko-masturbator-oral-usta-zuby-detail-blog-super-penis.cz

Za zmínku stojí i snadné čištění a mytí, všude dosáhnete prstem.

 

Vlastní video (bez zvuku)

 

Délka honítka: 16, 5 cm

Dárek: 1x lubrikant

Ani z jedné strany není honítko uzavřené. Což je i velká výhoda pro čištění.

Uložení v diskrétním sáčku.


 

Naše recenze/hodnocení Umělá vagína a orál se zuby, oboustranné honítko 1.5

Na tohle honítko jsem byl hodně zvědavý, už když jsem dvojitou umělou vagínu viděl na obrázku zajímalo mě jak moc budou hrát roli zuby a jazýček (což má být největším lákadlem u této umělé vagíny) a jaký rozdíl bude u vagíny na druhé straně. Při rozbalení jsem si okamžitě všiml super jemného materiálu umělé vagíny, který se zdál velmi kvalitní a připomínal lidskou kůži. Druhá a pro mě velmi překvapující věc bylo to, že zuby byly z pevnějšího materiálu než zbytek umělé vagíny. To trochu rozehnalo moji skepsi, že to bude jen hezké na pohled, ale nebudete mít žádnou přidanou hodnotu. Ok, lubrikant a jdeme testovat. Zásun do orální části jde naprosto hladce. Trochu bojuji s tím jak se mi horní část honítka houpe sem a tam, rychle přijdu na to, že stačí jen trochu jinak uchopit a už to frčí. Tisknu více spodní část, kde jsou zuby a světe div se, ono to opravdu funguje. Cítím velmi příjemné dráždění obzvláště když přejíždím přes žalud. Vnitřek je chytře vroubkovaný, takže to působí jako tření i více zvrásněné patro ženských úst. Hned mi bylo jasné, že tohle je další pecka, která mě překvapila. Druhá část s mušličkou je také příjemná, není co vytknout, ale stejně se hned vrátíte k pusince se zuby a jazýčkem.

umela-vagina-honitko-masturbator-oral-usta-zuby-blog-super-penis.cz

Konečné hodnocení:

+ Zuby jednoznačně posouvají zážitek na next level a je to určitě hlavní důvod proč si tuto dvojitou umělou vagínu koupit. Občas mi tyto druhy honítek bez pevného tubusu nepřijdou tak intenzivní, ale tohle je díky zubům a sofistikovanému vnitřnímu vrásnění jiná liga.

+ Druhá věc, je velmi kvalitní materiál jako lidská kůže

+ Naprosto bez zápachu

+ Moc pěkné provedení úst, plné rty, malý jazýček a tvrdší zuby dole i nahoře

+ Chytře řešené vrásnění uvnitř umělé vagíny

+ Dobrá ergonomie uchycení

+ Snadné mytí, prsem dosáhnete všude, případně lze použít štěku

-  horní část se houpe sem a tam (dá se snadno a pohodlně vyřešit přidržením prstu nahoře)

 


Recenze zákazníků 

(originální recenze převzaty ze zahraničního webu)

Horní část má tendenci zbytečně se pohupovat, ale stačí ji přidržet, na to už jsem přišel! Jinak velmi kvalitní produkt.  Stačí pořádně mazat a jede to jako na závodech! Tato věc dokonale zaměstná vaši ruku, velmi snadno se čistí. S tímto produktem nemůžete nic pokazit.

****

Celkově jsem s tímto nákupem velmi "potěšen" a doporučuji ho i ostatním, kteří potřebují jen ruku!

*****

Pro mně je to první mužská hračka, která si zaslouží 5 hvězdiček. Dokáže opravdu nahradit orální sex, věřte mi! Ty zuby mi připomínají první ranní činnost, ale nejsou bolestivé. Vítaný přírůstek a přinejmenším zajímavý. Nemá žádnou umělou vůni. NEPÁCHNE! Při použití je i vagína velmi pevná, ale zároveň velmi pohodlná. Koupím to znovu.

*****

Není zrovna ideální do sprchy - dělá dostat hluku, že se pravděpodobně dočkáte nějakého dotčeného klepání na dveře. Omotejte si ji ručníkem a uložte jej mezi matraci a rám postele. Snažte se nesoustřeďovat se na vyluzovaný zvuk - je to dobrá praxe pro skutečný sex.

****

Oboustranné řešení je super! Pokud vás ústa se zuby děsí, můžete předělat na jednostrannou variantu vagíny tak, že na opačném konci proříznete otvor, aby vzduch mohl unikat bez zvuku.

*****

Nikdy jsem to dříve nepoužíval, ale myslím, že když jsou hračky pro ženy, zaslouží si je i muži. Jsem velmi rád, že jsem koupil. Tato věc je opravdu zábavná! Samozřejmě že nenahradí tu skutečnou věc. Nicméně je opravdu velmi realistická. Určitě budete muset nejprve aplikovat trochu lubrikantu, aspoň já jsem ze začátku nemohl docela zasadit, ale po použití mazadla to bylo úžasné. Doporučuji tuto věc pro sólové příležitosti. Čistí se jednoduše rychle a snadno, jenom jsem ji proléval horkou mýdlovou vodou. Byl jsem docela ohromen a velmi spokojený.

*****

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…