Umělá vagína Double hole pussy tits 2.0 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 211566285
3 hodnocení
1 499 Kč –34 %
Umělá vagína Double hole pussy tits 2.0  Nyní v akci! + Dárek zdarma
1 499 Kč –34 % 990 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

20 cm dlouhý model umělé vagíny s vagínou, análem a prsy + Dárek vzorek lubrikantu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Umělá vagína Double hole pussy tits 2.0

Když ses takhle rozvalila, nestydatá mrcho, to si tedy zasloužíš pořádnej kolík! Taková výzva pro pořádného šukálistu, ta se neodmítá, o tom žádná! Už promazání lubrikačním gelem na vodní bázi (který je pro tento materiál jedině vhodný, silikonový my mohl poškodit povrch!) je docela dráždivá činnost, při níž žádný pořádný ocas nezůstane nasměrován dolů, navíc se nabízí dokonce možnost položit si kozatici na bok, na bříško nebo na záda a přidržet si ji podle svých představ. Zajet můžeme do mušličky i do zadečku, k přirážení doslova vybízejí lascivně pokrčené nohy. Opravdu luxusní partnerka, která se nebude vzpouzet něžným ani tvrdším praktikám a umožní opravdu hluboký průnik, vejde se do ní klidně i dvaceticentimetrový "nabiják". Fantazii ve změnách poloh se meze vůbec nekladou, pěkně ji obdělejte ze všech stran a rovnou několikrát, tam se jí to bude líbit! Sakra, tohle je tedy opravdu divoká výzva!

 

  Výhody:

+ Velký hit v USA a top model

+ Dlouhý model, 20 cm hloubka s uzavřeným koncem

+ Stejný materiál jako mají dražší super populární modely prdelka a vagína zepředu, takže si můžete vyzkoušet podobný unikátní zážitek za méně peněz.

+ Síla obepnutí se dá regulovat stiskem ruky

vagínu i anál i prsa

+ Odolný materiál, který se netrhá, vydrží až 500 použití

+ Jednoduchá údržba, stačí opláchnout teplou vodou (vnitřní otvory se dají snadno opláchnout, dovnitř se dostanete i prsty, nebo speciální štětkou, kterou doporučujeme přikoupit zde)

+ Snadné uskladnění v bílé krabici bez popisků (stačí uložit ve skříni nebo šuplíku nenápadnou bílou krabici bez jakéhokoliv označení, položit na ní oblečení a máte naprostou diskrétnost)

+ Bez zápachu

+ Středně velká, ale stále dobře skladná

+ DÁREK: Vzorek lubrikantu zdarma (pro lepší zážitek doporučujme přikoupit zde). Přikoupení lubrikantu zároveň získáte dopravu zdarma.

 

Použití:

Při jejím používání užívejte lubrikanty na bázi vody (vzorek od nás obdržíte). Strčte penis do otvoru a dál už to přeci znáte ;)

 

Čištění:

Opláchnout teplou vodou nebo speciálním dezinfekčním prostředkem na sexuální pomůcky. Na vymytí vnitřní strany použijte prsty, případně lze opatrně obrátit na ruby a opláchnout. 

 

Parametry:

délka 20 cm, šířka flexibilní

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…