Umělá vagína nevibrační 1.0 Basic 2 Nyní v akci! + Dárek zdarma

Kód: 21038
13 hodnocení
599 Kč –63 %
Umela vagina nevibracni, masturbator, honitko, superpenis (10)
599 Kč –63 % 219 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…
  • Délka 13,5 cm
  • Kvalitní základní honítko 
  • Velmi malé a úzké
  • Dobré vnitřní zvrásnění
  • Testovali jsem
  • Dobře se drží
  • Přijatelná cena
  • Pěkně provedené pysky
  • Super je, že je uzavřené, takže na konci tlačí na žalud a nic nevyteče ven

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní masturbátor si můžete pořídit i za nízkou cenu, právě tento model je ve své kategorii jedním z nejpodařenějších modelů. Velké stydké pysky jsou výrazně našpulené a zvou k vyzkoušení vagíny vaším klenotem. Masturbátor je nejlépe používat v ruce, můžete ho ale například pomocí ručníku i zafixovat kamkoli, kde vám jeho používání bude vyhovovat.

Umela vagina nevibracni, masturbator, honitko, superpenis (10)

 

Vnitřní struktura uzavřeného kanálku je pečlivě navržena tak, aby dráždění odpovídalo skutečnému průniku do vagíny, jak dlouho si budete užívat, záleží tedy jen na vás. S větším množstvím lubrikantu bude umělá vagína krásně kluzká a umožní dlouhé minuty rozkoše, s menším množstvím bude kontakt silnější. A chcete-li rychle dosáhnout orgasmu, stačí zvýšit stisk, čímž zvýšíte i tření ve vagíně a propracujete se k vyvrcholení během chvilky. Když budete jemný a zdůrazněný průnik střídat (při opakovaných změnách tlaku na tělo masturbátoru zvenčí), bude se vzrušení navyšovat a snižovat opakovaně, takže tímto tréninkem dosáhnete i lepších sexuálních výkonů.

 

Umela vagina nevibracni, masturbator, honitko, superpenis (9)

Honítko se snadno myje, k údržbě je vhodné používat speciální desinfekční prostředky po opláchnutí vlažnou vodou (mýdlo nepoužívejte!) postačí torzo osušit jemným hadříkem, nanést speciální pudr (lze ho nahradit i jemným kukuřičným škrobem) a můžete ho uložit na suché místo, kde bude trpělivě čekat, až zase pocítíte potřebu erotického vybití.

K používání umělé vagíny samozřejmě patří i aplikace správného lubrikantu. Vhodné jsou pouze přípravky na vodní bázi, které materiál TPR, z něhož je masturbátor vyroben, nijak, nepoškozují. Pokud použijete větší množství lubrikantu, bude pronikání a klouzání penisu snadnější, máte-li rádi pořádný kontakt a intenzívní dráždění, použijte lubrikantu menší množství. Bez lubrikantu používání nelze doporučit - ne, že by to nešlo, ale ochudili byste se o realistický pocit a úžasný zážitek.

 

Uložení v černém diskrétním sáčku.

Barva: tělová s probarvením detailů podle skutečnosti

Materiál: TPR, zcela netoxický, bez ftalátů a zdravotně nezávadný

Rozměry: délka 13,5 cm, průměr 7 cm

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vyřazeno
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…